Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 листопада, 10:33:51

До Центрів обслуговування платників – за адміністративними, консультативними та інформаційними послугами

04.07.2014   07:39

Міндоходів України проводиться системна робота з удосконалення процесів обслуговування платників із застосуванням новітніх технологій, спрощення документообігу та процедур.

З цією метою на Чернігівщині функціонують 17 Центрів обслуговування платників. Вони надають комплекс адміністративних, консультативних та інформаційних послуг.
З початку року на Чернігівщині надано понад 43 тис. адміністративних послуг, в т.ч. 36,7 тис. - Центрами обслуговування платників.

Найчастіше до Центрів зверталися за видачею картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків - цим скористалися понад 19 тисяч осіб. На другому місці - послуга з реєстрації розрахункових книжок – майже 6,4 тис. послуг.

Серед послуг, які користуються попитом, - видача довідки платникам податків про відсутність заборгованості із сплати податків та зборів (3,4 тис.), видача ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями (2,2 тис.), реєстрація книг обліку розрахункових операцій (2,2 тис.), видача ліцензії на роздрібну торгівлю тютюновими виробами (1,9 тис.).

Останні новини Чернігівщини

29 листопада - День електронного привітання

29 листопада - День електронного привітання 09:37

Чудеса технологій зближують людей.

Виявлено 640 нових випадків COVID-19

Виявлено 640 нових випадків COVID-19 16:46

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 28 листопада в області зафіксовано 640 нових випадків підтвердженого діагнозу COVID-19.

Про вдосконалення та оптимізацію мережі ЦНАПів на Чернігівщині

Про вдосконалення та оптимізацію мережі ЦНАПів на Чернігівщині 13:20

Реформа децентралізації та адміністративно-територіального устрою передбачає реформування системи надання адміністративних послуг.