Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 13 листопада, 21:00:12

До Центрів обслуговування платників – за адміністративними, консультативними та інформаційними послугами

04.07.2014   07:39

Міндоходів України проводиться системна робота з удосконалення процесів обслуговування платників із застосуванням новітніх технологій, спрощення документообігу та процедур.

З цією метою на Чернігівщині функціонують 17 Центрів обслуговування платників. Вони надають комплекс адміністративних, консультативних та інформаційних послуг.
З початку року на Чернігівщині надано понад 43 тис. адміністративних послуг, в т.ч. 36,7 тис. - Центрами обслуговування платників.

Найчастіше до Центрів зверталися за видачею картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків - цим скористалися понад 19 тисяч осіб. На другому місці - послуга з реєстрації розрахункових книжок – майже 6,4 тис. послуг.

Серед послуг, які користуються попитом, - видача довідки платникам податків про відсутність заборгованості із сплати податків та зборів (3,4 тис.), видача ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями (2,2 тис.), реєстрація книг обліку розрахункових операцій (2,2 тис.), видача ліцензії на роздрібну торгівлю тютюновими виробами (1,9 тис.).

Останні новини Чернігівщини

Відбулася урочиста передача двох службових автомобілів для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій

Відбулася урочиста передача двох службових автомобілів для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій 15:44

13 листопада поточного року, відбулася урочиста передача двох службових автомобілів «Renault Duster» для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій загальної практики сімейної медицини.

Верховна Рада проголосувала за проєкт закону щодо продажу сільськогосподарської землі

Верховна Рада проголосувала за проєкт закону щодо продажу сільськогосподарської землі 15:36

Відповідне рішення на засіданні Верховної Ради 13 листопада підтримали 240 народних депутатів.

Чернігівський пологовий будинокзустрічав

Чернігівський пологовий будинокзустрічав "ранніх пташок" 12:54

Саме так іноді лагідно називають діточок, що народилися передчасно.

Безхазяйний дитячий садок передано у комунальну власність територіальної громади Коропської селищної ради

Безхазяйний дитячий садок передано у комунальну власність територіальної громади Коропської селищної ради 12:28

Під час здійснення представницьких повноважень, Коропським відділом Бахмацької місцевої прокуратури встановлено, що на території Билського старостинського округу Коропської селищної ради знаходиться нерухоме майно, а саме нежитлова будівля, яке має ознаки безхазяйності.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини