Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 1 грудня, 01:54:49

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

02.07.2014   09:09

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 01 липня по 08 годину 02 липня 2014 року

Протягом доби зареєстровано 4 пожежі, з яких 1 в житловому секторі, 1 на об'єкті та 2 сміття.

1. Пожежа сміття Козелецький район, біля с. Ставиське О 13 год. 29 хв. сталася пожежа сміття на відкритій території на площі 0,02 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збиток відсутній.

2. Пожежа сміття смт Куликівка О 14 год. 03 хв. сталася пожежа сміття на відкритій території на площі 0,0035 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збиток відсутній.

3. Пожежа на об'єкті м. Чернігів, вул. Ушинського О 18 год. 51 хв. сталася пожежа сміття біля складської будівлі ПАТ СПМК 604. Вогнем знищено сміття на площі 0,005 га, пошкоджено вхідні двері будівлі та покрівлю на площі 20 кв. м. Ймовірна причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збиток встановлюється. Врятовано матеріальних цінностей на суму 10000 грн.

4. Пожежа в житловому секторі м. Чернігів, пров. Крупської О 21 год. 35 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем пошкоджено покрівлю на площі 10 кв. м та стіну на площі 13 кв. м. Ймовірна причина - розряд блискавки. Збиток - 30000 грн. Врятовано господарку та матеріальних цінностей на суму 50000 грн.

Останні новини Чернігівщини

Ворог продовжує обстрілювати прикордоння Чернігівщини

Ворог продовжує обстрілювати прикордоння Чернігівщини 16:38

Вчергове окупанти поцілили по прикордонню Чернігівщини і Сумщини.

До уваги мешканців Чернігова і району!

До уваги мешканців Чернігова і району! 16:33

Сьогодні з 16:30 до 20:00 будуть проводитися нічні стрільби з використанням автоматичної стрілецької зброї на полігоні на околицях міста.

Як вимушені переселенці допомагають Менській громаді. Історія Світлани 14:51

Якщо людина мала сильну громадську свідомість та позицію до того, як почалось повномасштабне вторгнення, то вона її не позбувається і тепер, а навпаки - максимально адаптується в умовах війни на новому місці і допомагає громаді, яка її прийняла.

 Як переживають війну люди з діагнозом ВІЛ/СНІД?

Як переживають війну люди з діагнозом ВІЛ/СНІД? 11:06

За 9 місяців цього року в Чернігівській області виявлено 265 нових випадків ВІЛ-інфекції. В порівняні з минулими роками, ця цифра не збільшилась. Але вона могла би бути меншою, якби не бойові дії на нашій території. Війна – це завжди кров. А кров - один із можливих шляхів передачі ВІЛ. Тому кількість звернень в області щодо обстеження на ВІЛ, починаючи з квітня, відчутно зросла. Про це розповідає піар-менеджерка ГО «Відродження нації» Ірина Кравець.

Відбулося засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання: підсумки роботи

Відбулося засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання: підсумки роботи 10:49

Низку важливих рішень щодо життєдіяльності Чернігівщини в умовах воєнного стану прийняли сьогодні депутати у ході пленарного засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини