Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 листопада, 10:01:02

Мешканці Чернігівщини продовжують надавати всебічну допомогу військовослужбовцям Збройних Сил України

02.07.2014   07:47

Громадяни України в різних регіонах надають всебічну підтримку військовослужбовцям Збройних Сил які виконують завдання в рамках антитерористичної операції. Підставляє своє плече допомоги армійцям на сході України і патріотично налаштоване населення Чернігівщини.

В ході благодійної акції «Допоможемо Збройним Силам разом!» вже в черговий раз з Чернігівщини 4 тонни вантажу відправлено на схід України. Жителі області, підприємці, представники обласного депутатського корпусу зібрали необхідні товари, речі та майно для українських військових.

Також до благодійного вчинку долучилися колективи акціонерного товариства «Ічнянський молочно-консервний комбінат», товариства з обмеженою відповідальністю «Чернігівський автоцентр Камаз» й чернігівського ремонтно-будівельного комунального підприємства «Зеленбуд».

Крім цього депутат Чернігівської обласної ради Віктор Кіяновський особисто передав українським військовим кілька бензинових електростанцій «GASSOLINE GENERATOR - FG 3500».

- Від усіх наших військовослужбовців передаю щиру вдячність за допомогу, підтримку та активну громадянську позицію. В подальшому такі вантажівки з допомогою від благодійників та мешканців ми плануємо відправляти у визначені райони зосередження військ кожні 10-15 днів, - повідомив заступник начальника Чернігівського гарнізону з виховної роботи підполковник Вадим Лільчицький.
 

Останні новини Чернігівщини

29 листопада - День електронного привітання

29 листопада - День електронного привітання 09:37

Чудеса технологій зближують людей.

Виявлено 640 нових випадків COVID-19

Виявлено 640 нових випадків COVID-19 16:46

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 28 листопада в області зафіксовано 640 нових випадків підтвердженого діагнозу COVID-19.

Про вдосконалення та оптимізацію мережі ЦНАПів на Чернігівщині

Про вдосконалення та оптимізацію мережі ЦНАПів на Чернігівщині 13:20

Реформа децентралізації та адміністративно-територіального устрою передбачає реформування системи надання адміністративних послуг.