Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 листопада, 01:24:08

На Чернігівщині благодійники передали військовим бронежилети та спеціальні тактичні окуляри

01.07.2014   13:31

10 бронежилетів та 60 комплектів спеціальних тактичних окулярів передали військовослужбовці та працівники Центрального друкованого органу Міністерства оборони України «Народна армія» та небайдужі підприємці з видавничої групи «МегаПрес».

Окуляри були закуплені за власний кошт працівниками армійської газети. Бронежилети 4-го ступеню захисту особисто передав співвласник видавничої групи «МегаПрес» Олег Свірко. За його словами, до ініціативи допомогти підсилити наше військо долучилися його друзі та колеги по роботі. Окрім засобів захисту ще вдалося закупити продукти харчування та необхідні в побуті речі.

- Закупити бронежилети, що мають необхідний ступінь захисту та відповідний сертифікат, сьогодні непросто, — розповів підприємець. — Нещодавно наш колектив вже надіслав 60 бронежилетів до іншого підрозділу, який нині виконує завдання на сході нашої держави. Але в цій роботі ми крапку не ставимо, навпаки — ми обов’язково активізуємось.

Закуплену допомогу передати «з рук у руки» військовослужбовцям батальйону територіальної оборони, що зараз проходить злагодження в одному з навчальних центрів Збройних Сил України та вже незабаром виконуватиме завдання за призначенням.

— Перше, що необхідно хлопцям, — це засоби захисту, — зазначив заступник командира батальйону по роботі з особовим складом підполковник Ігор В. — Це мають бути бронежилети не нижче 4-го класу захисту. Нині батальйон забезпечений ними лише на 50 відсотків.

До речі, бронежилети, які подарували цьому батальйону, відразу перевірили на полігоні. Постріл зі снайперської гвинтівки цей виріб індивідуального захисту витримав. Підприємці залишилися задоволеними результатами випробувань і відразу зробили заявку виробникам бронежилетів на виготовлення нової, більшої, партії.

Моделі подарованих тактичних окулярів аналогічні тим, що використовуються у збройних силах провідних країн світу та розроблені для роботи в ускладнених погодних умовах. Якісні балістичні лінзи захищають у бойових умовах очі військовослужбовців від уламків та пилу.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста 15:19

У Чернігові відбувся конкурс проєктів програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, стосовно молоді та дітей міста. На засіданні конкурсної комісії 14 листопада визначили переможців цього конкурсу.

"Експлікація осені" оркестру Військово-музичного центру Сухопутних військ 15:09

«Експлікацію осені» подарував глядачам 15 листопада духовий оркестр Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України (начальник центру - художній керівник — Ігор Кішман, начальник оркестру — Роман Павлів).

Побутова техніка та меблі - для багатодітних родин області

Побутова техніка та меблі - для багатодітних родин області 14:54

Холодильник та морозильну камеру отримали дві багатодітні родини з Носівщини – сім’ї Крещенків з міста Носівка та Назаренків із села Платонівка.

Про перемоги чернігівських спортсменів-велосипедистів розповіли на прес-конференції

Про перемоги чернігівських спортсменів-велосипедистів розповіли на прес-конференції 14:47

Чернігівські юні велосипедисти – переможці багатьох Всеукраїнських і Міжнародних змагань 15 листопада розповіли про головні свої досягнення.