Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 16 вересня, 15:06:26

На Чернігівщині благодійники передали військовим бронежилети та спеціальні тактичні окуляри

01.07.2014   13:31

10 бронежилетів та 60 комплектів спеціальних тактичних окулярів передали військовослужбовці та працівники Центрального друкованого органу Міністерства оборони України «Народна армія» та небайдужі підприємці з видавничої групи «МегаПрес».

Окуляри були закуплені за власний кошт працівниками армійської газети. Бронежилети 4-го ступеню захисту особисто передав співвласник видавничої групи «МегаПрес» Олег Свірко. За його словами, до ініціативи допомогти підсилити наше військо долучилися його друзі та колеги по роботі. Окрім засобів захисту ще вдалося закупити продукти харчування та необхідні в побуті речі.

- Закупити бронежилети, що мають необхідний ступінь захисту та відповідний сертифікат, сьогодні непросто, — розповів підприємець. — Нещодавно наш колектив вже надіслав 60 бронежилетів до іншого підрозділу, який нині виконує завдання на сході нашої держави. Але в цій роботі ми крапку не ставимо, навпаки — ми обов’язково активізуємось.

Закуплену допомогу передати «з рук у руки» військовослужбовцям батальйону територіальної оборони, що зараз проходить злагодження в одному з навчальних центрів Збройних Сил України та вже незабаром виконуватиме завдання за призначенням.

— Перше, що необхідно хлопцям, — це засоби захисту, — зазначив заступник командира батальйону по роботі з особовим складом підполковник Ігор В. — Це мають бути бронежилети не нижче 4-го класу захисту. Нині батальйон забезпечений ними лише на 50 відсотків.

До речі, бронежилети, які подарували цьому батальйону, відразу перевірили на полігоні. Постріл зі снайперської гвинтівки цей виріб індивідуального захисту витримав. Підприємці залишилися задоволеними результатами випробувань і відразу зробили заявку виробникам бронежилетів на виготовлення нової, більшої, партії.

Моделі подарованих тактичних окулярів аналогічні тим, що використовуються у збройних силах провідних країн світу та розроблені для роботи в ускладнених погодних умовах. Якісні балістичні лінзи захищають у бойових умовах очі військовослужбовців від уламків та пилу.

Останні новини Чернігівщини

Цифровізація в архівній справі – тема зустрічі голови обласної ради Олени Дмитренко з головою Державної архівної служби України Анатолієм Хромовим 14:35

Сьогодні голова обласної ради Олена Дмитренко провела робочу зустріч з головою Державної архівної служби України Анатолієм Хромовим та директором Державного архіву Чернігівської області Раїсою Воробей.

Чернігівські громади та польські гміни: ПРЯМУЄМО РАЗОМ

Чернігівські громади та польські гміни: ПРЯМУЄМО РАЗОМ 14:24

Протягом 5 днів на Чернігівщині перебуватиме офіційна делегація представників Асоціації гмін басейну річки Віслока (Польща).

У Чернігові визначатимуть оператора автоматизованої системи обліку оплати проїзду в автобусах громадського транспорту

У Чернігові визначатимуть оператора автоматизованої системи обліку оплати проїзду в автобусах громадського транспорту 12:07

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 16 вересня, створив конкурсний комітет для проведення конкурсу з визначення оператора автоматизованої системи обліку оплати проїзду у міському пасажирському автомобільному транспорті Чернігова та затвердив його персональний склад.

Ювенальні поліцейські розповіли семенівським школярам, як убезпечитися від шахрайств в Інтернеті

Ювенальні поліцейські розповіли семенівським школярам, як убезпечитися від шахрайств в Інтернеті 11:57

Співробітники ювенальної превенції поліції Чернігівщини провели профілактичний безпековий урок на свіжому повітрі для учнів п’ятих та шостих класів семенівської школи №1.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини