Міліція буде конфісковувати транспорт пасажирських перевізників-нелегалів
Про це повідомив начальник УМВС в Чернігівській області Олег Демченко на засіданні круглого столу «Проблеми пасажирських перевезень на Чернігівщині».
Очільник Управління МВС в області закликав об'єднати зусилля правоохоронців, контролюючих органів, можновладців, представників громадських організацій та журналістів для наведення порядку в галузі пасажирських автоперевезень.
Вже створено 4 мобільні групи з числа працівників державної служби боротьби з економічною злочинністю та Державтоінспекції, які займаються перевірками дотримання перевізниками чинного законодавства.
Головна претензія перевіряльників до перевізників, що багато з них возить пасажирів без ліцензії, а значить - бюджет не отримує надходжень, плюс нелегальні перевізники відбивають заробіток у законослухняних підприємців.
Тому згідно з чинним законодавством, як повідомив Олег Демченко, міліція буде конфісковувати до рішення суду автобуси порушників. Зі слів представників громадських організацій, на Чернігівщині нелегальні перевізники становлять близько 45%. Начальник УМВС пообіцяв, що міліція докладе всіх зусиль до вирішення цієї проблеми.
Олег Демченко нагадав про тривалий конфлікт перевізників Ріпкинського напрямку, де офіційні й нелегальні підприємці не можуть поділити маршрут, і в результаті невідомі регулярно обстрілюють з травматичної зброї автобуси своїх конкурентів. Генерал Демченко підкреслив, що ситуацію потрібно терміново врегулювати, доки підприємці не почали стріляти один в одного.
Також очільник УМВС відкинув звинувачення в тому, що міліція, мовляв, лобіює інтереси певних пасажироперевізників. Для прозорості і відкритості процесу Олег Демченко запросив увійти до складу мобільних груп на транспорті якомога ширше коло зацікавлених сторін, в тому числі журналістів і представників громадськості. Також Олег Демченко готовий продемонструвати, що перевірки здійснюються виключно згідно з чинним законодавством, не дивлячись, хто є власником маршруту. Головне - безпека пасажирів та надходження відрахувань до державного бюджету.
Засідання круглого столу виробило резолюцію, з якою Громадська рада при Чернігівській облдержадміністрації звернеться до керівництва області.
Серед основних її пунктів: організувати контроль за продажем квитків на чернігівських маршрутах, провести повну перевірку фінансової звітності усіх перевізників міста, знизити тарифи у Чернігові до двох гривень, доки триває перевірка антимонопольного комітету і органів прокуратури.
Останні новини Чернігівщини
Здоров’я працівників та безпечні умови праці – у фокусі діалогу з бізнесом 13:15
Безпечне робоче середовище — це не лише вимога законодавства, а й важлива складова відповідального ведення бізнесу.
Для лікарень області надійшли ліки та спецобладнання від благодійників на майже два мільйони гривень 12:54
Наприкінці липня у Чернігівську область доставлено велику партію медикаментів, ортопедичних виробів та сучасного високотехнологічного устаткування.
У Чернігівському медичному центрі сучасної онкології встановлюють третій лінійний прискорювач 12:12
Цей апарат дасть змогу охопити ще більше пацієнтів. Лінійний прискорювач дозволяє проводити високоточну променеву терапію, що в рази збільшує шанси онкохворих на одужання.
На Чернігівщині продовжують реалізацію проєкту щодо підтримки дітей полеглих захисників та захисниць 11:45
Днями у Чернігові відбулася робоча нарада під головуванням заступника голови Чернігівської ОДА Івана Ващенка щодо реалізації проєкту підтримки дітей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Ініціатива започаткована ПрАТ «Авіакомпанія «Українські вертольоти».
За місяць обов’язкової евакуації з прикордоння Чернігівщини виїхала понад сотня осіб 11:14
З 1 липня цього року, відколи оголошено обов’язкову евакуацію з 19 населених пунктів області, евакуйовано 101 людину, зокрема 30 дітей і 9 маломобільних громадян.