Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 23 липня, 21:39:40

Найбільше нелегальних працівників виявлено в торгівлі

28.06.2014   06:45

Протягом п’яти місяців цього року фахівці управління доходів і зборів з фізичних осіб Головного управління Міндоходів у Чернігівській області перевірили 33 суб’єкти господарювання з питань своєчасності, достовірності, повноти нарахування та сплати до бюджету податку на доходи фізичних осіб та 22 суб’єкти – щодо нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування при виплаті заробітної плати та інших доходів громадянам.

За результатами перевірок донараховано сплатити до бюджету 1млн.540 тис. грн., у тому числі 1млн. 269 тис. грн. - податку на доходи фізичних осіб та 270 тис. грн. - єдиного соціального внеску.

Як зазначив начальник управління доходів і зборів з фізичних осіб Олег Шуба, під час документальних перевірок одним із актуальних напрямків є питання повноти та своєчасності перерахування до бюджету утриманого із заробітної плати податку з доходів фізичних осіб. Під час 16 перевірок виявлені порушення, до бюджету донараховано 1млн.89 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб та 264,5 тис. грн. єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
Державні податкові інспекції області працюють з інформацією, яка надходить від інших органів державної влади щодо порушень законодавства при виплаті заробітної плати найманим працівникам. Цього року від державної інспекції з питань праці та від органів прокуратури надійшли 44 інформації щодо 521 суб’єкта господарювання.

Після аналізу фінансово-господарської діяльності та показників податкової звітності зазначених в інформаціях суб’єктів господарювання податковими органами області в поточному році перевірено 8 суб’єктів господарювання. За результатами контрольно-перевірочної роботи до бюджету додатково нараховано 589тис. грн.
Постійно проводяться заходи, спрямовані на упередження неоформленої найманої праці. Зокрема, відпрацьовуються суб’єкти господарювання, які мають ризики - аналізується їх податкова звітність, порівнюються обсяги виручки, види діяльності, опрацьовується інформація, яка надходить від інших органів влади.

З метою недопущення порушень норм трудового законодавства, ГУ Міндоходів у Чернігівській області щоквартально направляє до державної інспекції з питань праці перелік суб’єктів господарювання, які згідно з проведеним аналізом мають ознаки ризиків використання найманої праці без оформлення трудових відносин.

З фізичними особами-підприємцями проводиться відповідна роз’яснювальна робота щодо дотримання норм трудового та податкового законодавств.

З початку року завдяки комплексу заходів офіційно оформлені трудові відносини з 1215 найманими працівниками, до державної реєстрації залучено 353 громадян. До бюджету додатково надійшло 399 тис.грн. податку на доходи з фізичних осіб та єдиного соціального внеску.

Найбільше легалізовано найманих працівників в сфері торгівлі – 818 осіб, автоперевезень – 89, лісовій галузі – 83, громадському харчуванні – 41 особу.
 

Останні новини Чернігівщини

 Немає води під час відключень світла – «Чернігівводоканал» працює над вирішенням питань

Немає води під час відключень світла – «Чернігівводоканал» працює над вирішенням питань 13:36

КП «Чернігівводоканал» продовжує працювати з адресами багатоквартирних житлових будинків, які під час відключень світла залишаються без води. Про останні результати доповідав під час загальноміської наради 23 липня директор підприємства Сергій Малявко.

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу щодо озброєної організованої злочинної групи виробників та торгівців наркотиками 13:32

Поліцейські припинили діяльність організованої злочинної групи, яка систематично виготовляла та збувала уроздріб психотропні речовини в особливо великих розмірах. Слідчі слідчого управління обласної поліції завершили досудове розслідування, матеріали провадження з обвинувальним актом скеровано до суду.

Прилуцькі поліцейські викрили чоловіка у перевезенні контрафактної продукції майже на мільйон гривень

Прилуцькі поліцейські викрили чоловіка у перевезенні контрафактної продукції майже на мільйон гривень 13:28

Керманича з нелегальним багажем поліцейські зупинили у Прилуках. З автівки правоохоронці вилучили 15 тисяч пачок цигарок без марок акцизного податку.

У шести громадах Чернігівщини з’явилися консультанти з ментального здоров’я 13:25

Всеукраїнська програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційована першою леді України Оленою Зеленською, продовжує розширювати свої можливості та інструменти, які допоможуть подбати кожному про свій внутрішній стан.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:09

Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж та 4 випадки загибелі на водних об’єктах. Внаслідок цих подій загинули 4 особи.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини