Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 3 грудня, 15:38:47

В Чернігові співробітники міліції вилучили цілий арсенал різноманітної зброї

27.06.2014   15:17

Як повідомив тимчасово виконуючий обов'язки начальника Чернігівського міськвідділу УМВС України в Чернігівській області Анатолій Скрипка, в рамках кримінального провадження, відкритого за ознаками частини 1 статті 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) до оперативних працівників міліції міста Чернігова надійшла інформація, що в одному з гаражів обласного центру місцевий житель незаконно зберігає зброю.

Отримавши дозвіл на санкціонований обшук, до вказаного гаражного кооперативу виїхала слідчо-оперативна група Чернігівського міськвідділу міліції, оперативники та керівництво міськвідділу.

Отримана інформація підтвердилася, а побачене вразило правоохоронців. Під час обшуку в приміщенні гаражу працівники міліції виявили та вилучили цілий арсенал зброї, а саме: 5 протипіхотних мін, міна направленої дії, п'ять підривачів до протитанкових мін, чотири гранати Ф-1, дві гранати РГД-5, вісім ручних кулеметів Дегтярьова, автоматичний станковий гранатомет (АГС-17) та гранати до нього, 150 запалів до гранат Ф-1, близько трьох тисяч набоїв різних калібрів, 25 гвинтівок Мосіна, шість карабінів Симонова, сім гвинтівок СВТ, реактивний снаряд до РПГ, пістолет «VKT» L-35, автомат ППШ і три кулемети «Максим».

Анатолій Скрипка розповів, що вилучений в присутності пойнятих арсенал направлений на дослідження до науково-дослідного експертного криміналістичного центру при УМВС України в Чернігівській області.

 

Останні новини Чернігівщини

 «3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових регіонів

«3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових регіонів 11:34

Уряд ухвалив низку рішень, що забезпечать додаткову підтримку жителів прифронтових територій та започаткують системне державне фінансування пасажирських залізничних перевезень.

Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок

Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок 10:56

25 листопада відбувся перший онлайн-тренінг «Лідерство і соціальна відповідальність у бізнесі. Мистецтво партнерств» у межах програми «Підтримка розширення економічних прав жінок в Україні».

Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні

Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні 10:49

За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору підприємства у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому в умовах воєнного стану та у видачі завідомо неправдивих офіційних документів службовою особою (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).

«Спас Чернігівський: Собор як місце єднання»: у Софії Київській презентували спецвипуск журналу про чернігівську пам’ятку 10:13

Вчора у Національному заповіднику «Софія Київська» провели презентацію спецвипуску журналу «Антиквар», присвяченого чернігівському Спасо-Преображенському собору.

Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів

Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів 09:35

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції ВП №3 (м. Городня) Чернігівського райуправління поліції викрили 53-річного водія автомобіля ВАЗ, який керував транспортом у стані алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини