Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 грудня, 02:21:49

Регіональна громадська приймальня Міністра оборони України у Чернігові на місці позитивно вирішує більшість звернень громадян

27.06.2014   09:14

При Чернігівському обласному військовому комісаріаті регулярно триває прийом відвідувачів членами Регіональної громадської приймальні Міністра оборони України.

Як повідомив її керівник — помічник військового комісара Чернігівського обласного військкомату з правової роботи майор Анатолій Лотоцький, до приймальні звертаються різні категорії військовослужбовців, члени їхніх родин, ветерани та інші громадяни, проблеми яких так чи інакше пов’язані зі Збройними Силами і Міністерством оборони України.

— У 2014 році до нас звернулося вже 248 чоловік. Їхні питання здебільшого стосуються соціальної сфери. Передусім, йдеться про правильність оформлення документів правового характеру, пенсійного забезпечення членів сімей учасників бойових дій, поліпшення житлових умов, прав безкоштовного лікування у лікувальних закладах ветеранів військової служби та учасників бойових дій, надання статусу ветеранів військової служби, — розповів майор Анатолій Лотоцький.

За словами офіцера, останнім часом збільшилася кількість відвідувачів-жінок. Звернення стосуються військової діяльності їхніх чоловіків, які призвані до лав Збройних Сил в ході часткової мобілізації. Жінки піднімають питання впровадження кредитних канікул для усіх українських банків, гарантії соціального захисту мобілізованим та членам їх сімей, впровадження механізм поновлення на роботі осіб, звільнених у зв’язку з призовом на військову службу.

— Ми всебічно розглядаємо кожен конкретний запит. Намагаємося вирішити їх безпосередньо у військкоматі. В інших випадках питання, які виходять поза межі компетенції членів громадської приймальні у Чернігові, направляються до Києва. По кожному зверненню громадяни у встановлені терміни отримують відповіді з конкретними шляхами розв’язання тієї чи іншої проблеми. Можу констатувати, що більшість запитів вирішено позитивно. — повідомив майор Анатолій Лотоцький.

Довідка. Регіональна громадська приймальня Міністра оборони України у Чернігові працює за адресою: вул. Гетьмана Полуботка, 68. Контактний телефон: (04622) 3-27-91. Керівник — майор Анатолій Лотоцький.
 

Останні новини Чернігівщини

8 грудня у Чернігівській області оголошено днем жалоби за загиблими у ДТП під Брусиловом

8 грудня у Чернігівській області оголошено днем жалоби за загиблими у ДТП під Брусиловом 19:06

Про це йдеться у розпорядженні голови ОДА № 1080 від 7 грудня 2021 року.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 175 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 175 нових випадків COVID-19 18:24

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 7 грудня в області зафіксовано 175 нових випадків COVID-19. Зокрема 81 — у Ніжинському районі, 72 — у Чернігівському (в тому числі 59 — у Чернігові) та 22 — у Корюківському. 59 захворілих госпіталізовані.

 Змістовно від МОЗ: Як зберегти психічне здоров’я під час пандемії COVID-19

Змістовно від МОЗ: Як зберегти психічне здоров’я під час пандемії COVID-19 14:54

Не перший рік весь світ живе в умовах нової реальності, коли пандемія COVID-19 вплинула на всі сфери суспільного життя. Вона також впливає і на тих, хто не хворів на COVID-19. Втома від карантину, втрата рідних та друзів, зміна формату роботи, поширення фейків та негативно забарвленої інформації чинять вплив на психічний стан людей. Реакція на пандемію COVID-19 з боку психічної системи людини є цілком нормальною.

Зіткнення автобуса і автофургона поблизу Чернігова з чисельними жертвами - зареєстровано кримінальне провадження

Зіткнення автобуса і автофургона поблизу Чернігова з чисельними жертвами - зареєстровано кримінальне провадження 14:25

Чернігівська обласна прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному проваджені за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило загибель кількох осіб (ч. 3 ст. 286 КК України).

Більше сотні небезпечних предметів намагалися пронести до судів жителі Чернігівщини у листопаді

Більше сотні небезпечних предметів намагалися пронести до судів жителі Чернігівщини у листопаді 14:22

На початку кожного місяця, судові охоронці Чернігівщини проводять розширену нараду щодо підведення підсумків діяльності та постановки завдань на наступний період. Не став винятком й грудень.