Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 грудня, 01:34:32

Апеляційний суд підтримав позицію прокуратури області та стягнув з Товариства безпідставно отримані бюджетні кошти

27.06.2014   08:12

Постановою Київського апеляційного господарського суду від 19.06.2014 залишено в силі судове рішення у справі за позовом прокуратури області про стягнення з товариства з обмеженою відповідальністю коштів до бюджету на суму майже 200 тис. грн.

Прокурорською перевіркою встановлено, що товариством при проведенні робіт по будівництву газопроводів до сільських населених пунктів Чернігівської області, які фінансувалися за рахунок субвенції з Державного бюджету України, свідомо завищено вартість матеріалів, що використовувалися при виконанні підрядних робіт.

Різниця між витратами на придбання будівельних матеріалів, відображеними в бухгалтерській документації, та фактичними витратами, понесеними суб`єктом господарської діяльності, становила майже 200 тис. грн.

Прокуратура вимагала в судовому порядку повернути безпідставно отримані бюджетні кошти. Відповідач, в свою чергу, намагався затягнути процес повернення до бюджету протиправно отриманих коштів, оскарживши результати проведеної ревізії в судовому порядку. Законність вимог про заподіяння збитків державі та необхідність стягнення коштів з товариства була підтверджена адміністративними судами.

Завдяки активній участі та наданні прокуратурою переконливих доказів доведено правомірність позовних вимог та порушення закону зі сторони Товариства.

Погодившись з правовою позицією прокурора, господарський суд Київської області стягнув на користь бюджету майже 200 тис. грн.

Вказане рішення відповідачем також було оскаржено, проте останнє залишено в силі апеляційним господарським судом.
 

Останні новини Чернігівщини

8 грудня у Чернігівській області оголошено днем жалоби за загиблими у ДТП під Брусиловом

8 грудня у Чернігівській області оголошено днем жалоби за загиблими у ДТП під Брусиловом 19:06

Про це йдеться у розпорядженні голови ОДА № 1080 від 7 грудня 2021 року.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 175 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 175 нових випадків COVID-19 18:24

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 7 грудня в області зафіксовано 175 нових випадків COVID-19. Зокрема 81 — у Ніжинському районі, 72 — у Чернігівському (в тому числі 59 — у Чернігові) та 22 — у Корюківському. 59 захворілих госпіталізовані.

 Змістовно від МОЗ: Як зберегти психічне здоров’я під час пандемії COVID-19

Змістовно від МОЗ: Як зберегти психічне здоров’я під час пандемії COVID-19 14:54

Не перший рік весь світ живе в умовах нової реальності, коли пандемія COVID-19 вплинула на всі сфери суспільного життя. Вона також впливає і на тих, хто не хворів на COVID-19. Втома від карантину, втрата рідних та друзів, зміна формату роботи, поширення фейків та негативно забарвленої інформації чинять вплив на психічний стан людей. Реакція на пандемію COVID-19 з боку психічної системи людини є цілком нормальною.

Зіткнення автобуса і автофургона поблизу Чернігова з чисельними жертвами - зареєстровано кримінальне провадження

Зіткнення автобуса і автофургона поблизу Чернігова з чисельними жертвами - зареєстровано кримінальне провадження 14:25

Чернігівська обласна прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному проваджені за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило загибель кількох осіб (ч. 3 ст. 286 КК України).

Більше сотні небезпечних предметів намагалися пронести до судів жителі Чернігівщини у листопаді

Більше сотні небезпечних предметів намагалися пронести до судів жителі Чернігівщини у листопаді 14:22

На початку кожного місяця, судові охоронці Чернігівщини проводять розширену нараду щодо підведення підсумків діяльності та постановки завдань на наступний період. Не став винятком й грудень.