Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 грудня, 01:44:21

Держсільгоспінспекція в Чернігівській області на стороні інтересів місцевих громад

27.06.2014   07:25Агенцiя

Державною інспекцією сільського господарства в Чернігівській області за зверненнями громади міста Борзна проведена позапланова перевірка за фактом розорювання громадських пасовищ в урочищі «Дубянщина» на території Борзнянської міської ради.

В ході проведеної перевірки встановлено, що громадянином Іванієм Олександром Анатолійовичем самовільно зайнято та використовується земельна ділянка із земель запасу сільськогосподарського призначення для вирощування сільськогосподарських культур (на час перевірки ділянка засаджена картоплею та засіяна просом і соняшником) загальною площею 23,10 га, в тому числі: 9,12 га – ріллі земель запасу та 13,98 га – пасовищ, чим порушено вимоги ст. 125 Земельного кодексу України.

За результатами перевірки громадянина Іванія О.А. притягнуто до адміністративної відповідальності, нараховано шкоду, заподіяну державі, за самовільне зайняття земель державної власності загальну суму 17 061,80 грн. та видано припис з вимогою про усунення, у визначений законом термін, виявленого порушення земельного законодавства.


В’ячеслав Смаль – начальник Управління контролю за використанням та охороною земель

Останні новини Чернігівщини

8 грудня у Чернігівській області оголошено днем жалоби за загиблими у ДТП під Брусиловом

8 грудня у Чернігівській області оголошено днем жалоби за загиблими у ДТП під Брусиловом 19:06

Про це йдеться у розпорядженні голови ОДА № 1080 від 7 грудня 2021 року.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 175 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 175 нових випадків COVID-19 18:24

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 7 грудня в області зафіксовано 175 нових випадків COVID-19. Зокрема 81 — у Ніжинському районі, 72 — у Чернігівському (в тому числі 59 — у Чернігові) та 22 — у Корюківському. 59 захворілих госпіталізовані.

 Змістовно від МОЗ: Як зберегти психічне здоров’я під час пандемії COVID-19

Змістовно від МОЗ: Як зберегти психічне здоров’я під час пандемії COVID-19 14:54

Не перший рік весь світ живе в умовах нової реальності, коли пандемія COVID-19 вплинула на всі сфери суспільного життя. Вона також впливає і на тих, хто не хворів на COVID-19. Втома від карантину, втрата рідних та друзів, зміна формату роботи, поширення фейків та негативно забарвленої інформації чинять вплив на психічний стан людей. Реакція на пандемію COVID-19 з боку психічної системи людини є цілком нормальною.

Зіткнення автобуса і автофургона поблизу Чернігова з чисельними жертвами - зареєстровано кримінальне провадження

Зіткнення автобуса і автофургона поблизу Чернігова з чисельними жертвами - зареєстровано кримінальне провадження 14:25

Чернігівська обласна прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному проваджені за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило загибель кількох осіб (ч. 3 ст. 286 КК України).

Більше сотні небезпечних предметів намагалися пронести до судів жителі Чернігівщини у листопаді

Більше сотні небезпечних предметів намагалися пронести до судів жителі Чернігівщини у листопаді 14:22

На початку кожного місяця, судові охоронці Чернігівщини проводять розширену нараду щодо підведення підсумків діяльності та постановки завдань на наступний період. Не став винятком й грудень.