Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 1 січня, 18:30:48

Кукурудза – віртуальна, афера - реальна

26.06.2014   15:30

Чернігівське підприємство, яке оптом торгує сільгосппродукцією, потрапило під контроль оперативників податкової міліції Головного управління Міндоходів у Чернігівській області.

У ході відпрацювання заявленої до відшкодування з бюджету суми податку на додану вартість встановлено, що службові особи підприємства формували податковий кредит, використовуючи податкові накладні від підприємства Чернігова за нібито придбану кукурудзу.

Але в ході проведення перевірки будь-які документи, які б підтверджували такі взаємовідносини або використання отриманої кукурудзи в інших оподатковуваних операціях у межах господарської діяльності, на підприємстві не були надані.

Як повідомив начальник штабу Олександр Ярошенко, за результатами перевірки встановлено безпідставне завищення суми бюджетного відшкодування ПДВ, заявленої на рахунок у банку, в розмірі 1 млн.53 тис. грн.

Слідчі ГУ Міндоходів у Чернігівській області розпочали кримінальне провадження за ч.5 ст.191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

Останні новини Чернігівщини

В Чернігові поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень своєму сусіду 12:06

Оперативники Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 49-річному містянину. Зловмиснику загрожує до 8 років позбавлення волі.

Яку допомогу можуть отримати чернігівці, чиє житло постраждало внаслідок атак рф 12:04

Армія російської федерації продовжує атакувати Чернігів, зокрема завдає ударів безпілотниками по житловій інфраструктурі міста. Внаслідок обстрілів зазнають пошкоджень і руйнувань будинки та квартири містян.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:55

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі, 1 випадок загибелі на водному об’єкті. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.

Чернігівщина — лідер чемпіонату України з біатлону! 11:54

З 17 по 22 грудня 2025 року в Яворові відбувся Чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат. Спортсмени Чернігівської області вибороли низку золотих, срібних і бронзових нагород та посіли І загальнокомандне місце.

29 грудня: цей день в Україні і світі

29 грудня: цей день в Україні і світі 08:52

День 1405 Російська агресія - Day 1405 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини