Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 листопада, 01:21:07

На Чернігівщині припинено 197 фактів порушень митного законодавства

20.06.2014   13:06

За фактами порушень митного законодавства фахівцями Чернігівської митниці Міндоходів протягом 5 місяців заведено 197 адміністративних справ, вартість предметів правопорушення в яких становить близько 1,5 млн. грн.

Як зазначають митники, найбільш типовими предметами правопорушень цього року є засоби самооборони (32%), тютюнові вироби (11%) та лікарські засоби (8% ).

Загалом же у справах про порушення митних правил вилучено промислових товарів, сировини й матеріалів на суму 556 тис. грн., продовольчих товарів та сільгосппродукції на суму 19 тис. грн. та транспортних засобів на суму 313 тис. грн.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста 15:19

У Чернігові відбувся конкурс проєктів програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, стосовно молоді та дітей міста. На засіданні конкурсної комісії 14 листопада визначили переможців цього конкурсу.

"Експлікація осені" оркестру Військово-музичного центру Сухопутних військ 15:09

«Експлікацію осені» подарував глядачам 15 листопада духовий оркестр Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України (начальник центру - художній керівник — Ігор Кішман, начальник оркестру — Роман Павлів).

Побутова техніка та меблі - для багатодітних родин області

Побутова техніка та меблі - для багатодітних родин області 14:54

Холодильник та морозильну камеру отримали дві багатодітні родини з Носівщини – сім’ї Крещенків з міста Носівка та Назаренків із села Платонівка.

Про перемоги чернігівських спортсменів-велосипедистів розповіли на прес-конференції

Про перемоги чернігівських спортсменів-велосипедистів розповіли на прес-конференції 14:47

Чернігівські юні велосипедисти – переможці багатьох Всеукраїнських і Міжнародних змагань 15 листопада розповіли про головні свої досягнення.