На Чернігівщині правоохоронці виявили партію спирту, нелегально завезеного на територію України
Співробітники СБ України спільно з працівниками податкової міліції ГУ Міндоходів у Чернігівській області вилучили з незаконного обігу партію спирту, незаконно ввезеного на територію України з метою подальшої реалізації.
18 червня ц.р. у Чернігові оперативники СБУ зупинили вантажний автомобіль, в кузові якого у пластикових ємностях знаходилось 10 тисяч літрів етилового спирту.
Згідно із маркуванням спирт був вироблений на території Російській Федерації. Вказана продукція транспортувалась без відповідних дозвільних документів.
За матеріалами СБУ слідчими ГУ Міндоходів розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст.204 (незаконне транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України.
Підакцизну продукцію вилучено.
Триває досудове розслідування.
Останні новини Чернігівщини
Увага! Погіршення погодних умов! 18:25
Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області попереджає водіїв про значне погіршення погодних умов 7-11 січня 2026 року, що вплине на обстановку на дорогах.
Чернігівський онкоцентр отримав гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів 17:19
Засоби гігієни, дезінфекційні та лікарські засоби, а також медичні витратні матеріали передали сьогодні Чернігівському медичному центру сучасної онкології представники Благодійного фонду «Help-Ua». Таку гуманітарну допомогу заклад отримує не вперше.
У Прилуцькій лікарні триває ремонт відділення реабілітації за кошти Enabel 17:18
У реабілітаційному відділенні Прилуцької центральної міської лікарні триває ремонт за кошти Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel.
Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 92 тисячі гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 13:15
В соцмережах шахраї поширюють фейкові оголошення про оформлення «грошової допомоги». Поліцейські закликають громадян не переходити за подібними посиланнями та не вводити дані своїх банківських карток і паролі нібито для «зарахування грошей».
Інклюзія в дії: ресурсні простори Сновського ліцею 12:45
У закладах освіти області послідовно впроваджуються заходи для розвитку інклюзивного середовища та надання психолого-педагогічної підтримки.