Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 березня, 13:10:21

Забезпечення всебічної підтримки сім’ям мобілізованих до Збройних Сил України – на контролі голови облдержадміністрації

20.06.2014   07:47

Сьогодні тисячі жителів Чернігівщини мобілізовані до Збройних Сил України та виконують свої обов’язки щодо захисту суверенітету та територіальної цілісності нашої держави. Їхні сім’ї на даний час залишились без надійної опори.

З метою посилення соціального захисту сімей мобілізованих до лав Збройних сил України в області, голова обласної державної адміністрації Володимир Івашко доручив головам райдержадміністрацій, міським головам Чернігова, Ніжина, Прилук невідкладно, із залученням соціальних працівників, здійснити обхід всіх сімей мобілізованих з метою виявлення проблем та вжити усіх можливих заходів щодо їх вирішення.

«Жодна родина не повинна залишитися поза нашою увагою. Поки чоловіки виконують свій громадянський обов’язок в лавах Збройних Сил, завдання влади – забезпечити їхні родини усім необхідним, щоб жінки та діти не відчували себе покинутими напризволяще», - підкреслив голова облдержадміністрації.

Особисту відповідальність за виконання поставленого завдання несе директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Олег Русін.

Звертатися за телефонами: (0462) 72-40-90, (04622) 5-38-69.

Останні новини Чернігівщини

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Ніжинському районі 12:44

26 березня близько 19-ї години до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Кіпті-Глухів-Бачівськ сталася смертельна дорожньо-транспортна пригода.

У фокусі – проєкти з відновлення: з візитом на Чернігівщині – латвійська делегація 12:12

Днями Чернігівщину відвідали представники Міністерства закордонних справ та Посольства Латвії.

Чернігів — не дошка для оголошень: порушника правил благоустрою притягнуто до відповідальності 11:45

Інспектори комунального підприємства «Муніципальна варта» зафіксували випадки масового несанкціонованого розміщення рекламних оголошень на електроопорах міста.

На Чернігівщині поліція викрила інженера у службовій недбалості під час реконструкції адмінбудівлі 11:24

Поліція Чернігівщини повідомила про підозру інженеру з технічного нагляду, який допустив порушення під час реконструкції адміністративної будівлі центру надання соціальних послуг у Чернігівському районі.

Бронза Єлизавети Шевченко на Кубку Європи з дзюдо в Ризі 10:53

З 21 до 22 березня у Ризі (Латвія) відбувся Кубок Європи з дзюдо Riga Senior European Cup 2026, який зібрав понад 250 спортсменів із 27 країн світу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини