Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 червня, 02:56:36

Старожитності кордону не перетнули

19.06.2014   09:47Агенцiя

В міжнародному пункті пропуску для залізничного сполучення «Горностаївка» на виїзд з України, в ході оформлення на виїзд з України поїзду сполученням «Євпаторія - Мінськ» при проведенні спільного із співробітниками митниці поглибленого огляду купе, в особистих речах 27-річного громадянина Білорусі у валізі, без будь-яких дозвільних документів на переміщення цінностей, виявлено ряд предметів, які мають історичну та культурну цінність.

Так, пасажир мав при собі нагороди часів СРСР: медаль «За отвагу», орден «Трудового Красного Знамени», 2 ордени «Знак почета»; 5 монет білого кольору: один рубль (1924 р.) – 2 шт., один рубль (1889 р.), одна крона до Олімпіади в Москві «Іsle of man Elizabeth II» 1980 року.- 2 шт.; книга 1917 року видання «Межевой Инженеръ, Архитекторъ, Художникъ»; металева таця білого кольору (датована 1883 роком) та Металева статуетка (футбольний воротар) з металу жовтого кольору.

Старожитності у власника вилучено та направлено на експертизу. Про вилучення старожитностей проінформовано УМВС УСБУ в Чернігівській обл.


Помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби підполковник О.В.Дудко

Останні новини Чернігівщини

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Менського району Євгена Соловйова

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Менського району Євгена Соловйова 19:27

Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Андрій Прокопенко представив колективу Менської районної державної адміністрації нового керівника – Євгена Соловйова.

АНОНСИ ПОДІЙ