Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 31 липня, 09:27:32

"Розумники" виграли тендер. Чи чесна конкуренція?

17.06.2014   09:47Агенцiя

Центр матеріально-технічного та інформаційного забезпечення освітніх закладів Чернігівської обласної ради за результатами тендеру 10 червня 2014 року уклав договір з київським ТОВ «Видавництво «Розумники» на суму 284 760 грн. Предметом торгів були електронні підручники - 113 комплектів по 56 найменувань. Про це повідомляє «Вісник державних закупівель».

Як свідчить протокол розкриття пропозицій конкурсних торгів, єдиним конкурентом ТОВ «Видавництво «Розумники» у торгах був фізична особа-підприємець Рогоза Валентин Володимирович, який запропонував свої послуги за вищу ціну - 297 416 грн.

Варто зауважити, що дехто Валентин Рогоза є заступником директора видавництва «Розумники».

Інформації про це на офіційному сайті «Розумників» знайти не вдалося, але на веб-сайті «Освіта Рівненщини» від 23.05.2014 року у статті «ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання в підготовці фахівців» вказано, що серед доповідей була в тому числі і доповідь Валентина Рогози – заступника директора видавництва «Розумники».

До того ж на сайті «Урядового порталу» в статті «Відбулося урочисте нагородження переможців Десятого Всеукраїнського конкурсу «Вчитель-новатор» за 3 квітня 2014 року також згадується про Валентина Рогозу, як заступника директора «Розумників».
Раніше Рогоза Валентин Володимирович обіймав посаду керівника науково-методичного відділу видавництва «Розумники», про що можна було б прочитати у статті за 17 січня 2014 року на сайті видавництва, якби ця сторінка не була видалена. Хоча інформація збереглася в кеші.

Минулого року те ж видавництво вже вигравало тендер на поставку електронних підручників для освітніх закладів області (за інформацією http://z.texty.org.ua/seller/73108):

Оскільки ми не можемо стверджувати, що заступник директора «Розумників» і учасник відкритих торгів ФОП Рогоза Валентин Володимирович є однією і тією ж особою та що це могло призвести до недобросовісної конкуренції, Чернігівська обласна громадська організація «Центр політичних студій та аналітики» звернулася до Прокуратури області з проханням перевірити наявну інформацію та, за необхідності, вжити відповідні дії.
 

Останні новини Чернігівщини

В Україні продовжується щеплення від COVID-19 американською вакциною Moderna

В Україні продовжується щеплення від COVID-19 американською вакциною Moderna 09:00

В Україні продовжується щеплення від COVID-19 американською вакциною Moderna, 2 млн доз якої ми отримали від уряду США в межах глобальної ініціативи COVAX

31 липня відзначається День безпородної собаки

31 липня відзначається День безпородної собаки 08:30

Вважається, що безпородні собаки мають краще, ніж у породистих собак, здоров'я. Ці липневі заходи у третьої декаді місяця мають традиційний щорічний характер.

Чернігівський район: рятувальники витягли собаку, яка впала у закинутий колодязь

Чернігівський район: рятувальники витягли собаку, яка впала у закинутий колодязь 20:19

29 липня о 16:37 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про те, що неподалік с. Количівка Іванівської територіальної громади Чернігівського району до недіючого каналізаційного колодязя, глибиною близько 3-х метрів, потрапила собака.

Тренінговий центр поліції Чернігівщини навчає колег з усієї країни за канадською системою

Тренінговий центр поліції Чернігівщини навчає колег з усієї країни за канадською системою 20:17

Тренінговий центр поліції Чернігівщини провів чергові навчальні збори для інструкторів з особистої безпеки та фахівців у галузі тактичної підготовки з 18 областей України.