Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 серпня, 13:21:31

Кордон за тиждень

16.06.2014   11:58

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

Державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску через державний кордон здійснюється посилений прикордонний контроль.

Персоналом прикордонного загону забезпечено недоторканість державного кордону України, безперебійну роботу всіх пунктів пропуску та належну безпеку осіб, що перетинають державний кордон.

З 9 по 15 червня 2014 року, на Чернігівщині через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 53,8 тис. осіб та 11 тис. транспортних засобів, таким чином зафіксовано збільшення пасажирського потоку, у порівнянні з позаминулим тижнем, на 2,5 тисячі осіб. Затримано 1 порушника державного кордону.

До адміністративної відповідальності притягнуто 20 осіб, на яких накладено штрафів на суму 8789 гривень.

Через державний кордон не пропущено 98 осіб, з яких 17 – потенційні незаконні мігранти. Серед не пропущених - 23 громадянина Російської Федерації, 9 з яких не змогли підтвердити мету своєї поїздки до України, а 15 не мали відповідного фінансового забезпечення свого перебування.
За минулі вихідні через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 19 тис. осіб та 2,9 тис. транспортних засобів.

Через державний кордон не пропущено 38 осіб, з яких 6 – потенційні незаконні мігранти. До України не пропущено 7 громадян Російської Федерації, які не мали відповідного фінансового забезпечення свого перебування в Україні.

Останні новини Чернігівщини

Туризм Чернігівщини: підсумки І півріччя 2026 року 12:51

Чернігівщина – прифронтова область, яка щодня потерпає від ворожих обстрілів. Російські атаки завдають шкоди не лише житловій та критичній інфраструктурі, а й туристичним об'єктам і пам'яткам культурної спадщини.

росіяни продовжують тероризувати мирне населення Чернігівщини: постраждала дитина 12:19

Ворог щодня атакує Чернігівську область безпілотниками. Вчора ввечері у м. Городня Чернігівського району росіяни поцілили БпЛА по приватному домогосподарству – 10-річна дівчинка отримала легку реакцію на стрес та садна, без госпіталізації.

У Прилуцькій гімназії № 2 будують протирадіаційне укриття 11:47

У Прилуцькій гімназії № 2 розпочали будівництво протирадіаційного укриття.

Партнерство та підтримка: українські поліцейські з робочим візитом побували в Латвії 11:26

Українських і латвійських поліцейських об’єднує багаторічна співпраця, яка набула особливої ваги під час повномасштабного ворожого вторгнення.

Ангеліна Шепель — п’ята на чемпіонаті світу U20 зі штовхання ядра 10:35

Вітаємо вихованку ОДЮСШ з олімпійських видів Чернігівської обласної ради Ангеліну Шепель із п’ятим місцем на чемпіонаті світу з легкої атлетики серед юніорів U20, який відбувся у місті Юджин, штат Орегон, США.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини