Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 12 листопада, 09:12:46

Медичний "Ревізор" впевнено крокує лікарнями Чернігівщини

14.06.2014   08:17Агенцiя

Напередодні професійного свята медперсонал обласного наркологічного диспансеру отримав ще один привід для гордості — відзнаку проекту «Чиста лікарня безпечна для пацієнта».

Цієї неділі своє професійне свято відзначатимуть лікарі. Та нинішня суспільно-політична ситуація в країні не сприяє проведенню пишних заходів, тож в обласному наркологічному диспансері урочисті збори пройшли хоч і з душевними подяками, але у прискореному темпі. Грамотами своїх колег привітав головний лікар медустанови Петро Седень, він подякував за сумлінну роботу.

Окремим сюрпризом для медичного персоналу наркодиспансеру стало урочисте вручення відзнаки спільного проекту Всеукраїнської асоціації медичних сестер та Асоціації «Служба організації інфекційного контролю» «Чиста лікарня безпечна для пацієнта». Сам проект був започаткований ще два роки тому, аби підтягнути рівень гігієни українських лікарень до європейських стандартів, і нарешті позбавитись від сумнозвісних внутрішньо-лікарняних інфекцій.

Семінари, навчання, декілька перевірок і аудитів і, принаймні за показником гігієни, чистоти і відсутності внутрішньо-лікарняних інфекцій, цей заклад вже досяг європейського рівня.

До речі, обласний наркологічний диспансер — четвертий заклад на Чернігівщині, який отримав таку відзнаку. До того ревізори від медицини побували в операційному відділенні 2-ї міській лікарні Чернігова, а також визнали безпечним відділення анестезіології та інтенсивної терапії Чернігівського пологового будинку, а травня місяця у новому статусі вже перебуває і обласний центр з профілактики та боротьби зі СНІДом. За словами фахівців проекту, районні лікарні, на жаль, поки що слабо представлені у списках бажаючих долучитися до проекту. Серед причин не надто високої активності районних лікарень головною фахівці називають фінансову скруту, однак додають, що головне в цій справі — бажання зробити заклад кращим, а не кошти, адже через впровадження нових технологій можна навіть зекономити.


http://chodtrk.com.ua/?p=15252
 

Останні новини Чернігівщини

Розширюється виробництво енергії з альтернативних джерел

Розширюється виробництво енергії з альтернативних джерел 09:02

В Україні встановлено 70 МВт біогазових установок (47 МВт працюють на агровідходах, 23 МВт – на сміттєзвалищах). Про це повідомили в Держенергоефективності.

Служба зайнятості напрацьовує алгоритм дій при вивільненні держслужбовців

Служба зайнятості напрацьовує алгоритм дій при вивільненні держслужбовців 08:53

Служба зайнятості готується до масового вивільнення працівників райдержадміністрацій та інших органів влади, аби завчасно допомогти таким людям спланувати подальшу кар’єру і уникнути безробіття.

На Чернігівщині відкрили ще два спортивні об’єкти

На Чернігівщині відкрили ще два спортивні об’єкти 08:40

Минулого тижня на території корюківської школи № 4 відкрили мініфутбольне поле (вже четверте в місті), а в центральному парку Семенівки — мультифункціональний майданчик для занять чотирма видами спорту: баскетболом, волейболом, гандболом та тенісом (подібний об’єкт невдовзі функціонуватиме і в Корюківці).

Ущільнення стиків клінкеру на Красній площі проводиться за рахунок підрядника

Ущільнення стиків клінкеру на Красній площі проводиться за рахунок підрядника 08:27

На Красній площі в Чернігові проводиться гарантійне обслуговування клінкерного покриття. Роботи передбачають ущільнення стиків клінкеру, що розширилися у місцях руху по колу.

Ігор Вдовенко: Азербайджан та Чернігівщина приречені до дружньої і плідної співпраці

Ігор Вдовенко: Азербайджан та Чернігівщина приречені до дружньої і плідної співпраці 08:15

Із 6 по 9 листопада поточного року голова обласної ради Ігор Вдовенко на запрошення Міжнародного Альянсу «Азербайджан-Україна» та Громадської організації на підтримку економічних ініціатив Азербайджанської Республіки перебував у Баку із дружнім діловим візитом.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини