Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 14 листопада, 12:13:29

Більшість медиків – жінки

14.06.2014   07:48

До Дня медичного працівника

На кінець 2013 р. в області працювали 63 лікарняні заклади системи Міністерства охорони здоров'я України на 11,4 тис. ліжок та 90 амбулаторно-поліклінічних закладів на 23,3 тис. відвідувань за зміну.

Медичну допомогу населенню надавали 3,6 тис. лікарів усіх спеціальностей та 11,1 тис. осіб середнього медичного персоналу.

У середньому навантаженість на одного лікаря становила 290 осіб населення, на одного працівника з числа середнього медичного персоналу – 95 осіб.

Серед лікарів їх 60,7%, а середній медичний персонал складається з жінок на 94,4%.

За спеціальностями найбільше лікарів-стоматологів (327 осіб), терапевтів (320), сімейних лікарів (244), педіатрів (243), акушерів-гінекологів (208), хірургів (195). Упродовж 2013р. на амбулаторному прийомі (включаючи виїзди лікарів до хворих додому) їх відвідали 10,4 млн. осіб.

Крім того, 49 станцій та відділень швидкої медичної допомоги за рік надали допомогу (амбулаторно та при виїздах) 299,6 тис. осіб.

У стаціонарі за рік надано допомогу 298,9 тис. хворим, які провели на лікуванні 3827,5 тис. ліжко-днів.

У цілому в галузі охорони здоров’я в нашій області зайнято 26,5 тис. осіб, що складає 12,4 % від загальної кількості працюючих.
 

Останні новини Чернігівщини

Голова ОДА Андрій Прокопенко провів нараду з правоохоронцями щодо розслідування справи по КП

Голова ОДА Андрій Прокопенко провів нараду з правоохоронцями щодо розслідування справи по КП "Ліки України" 11:40

У нараді взяли участь: начальник Головного управління Національної поліції в області Едуард Альохін, заступник начальника Головного управління - начальник слідчого управління Євген Гончаров, голова Управління СБУ у Чернігівській області Юрій Гончаров та в.о. прокурора Чернігівської області Сергій Івашко.

Міжнародна данська компанія

Міжнародна данська компанія "Spectre A/S" розглядає можливість відкриття підприємства на Чернігівщині 11:34

А ще у планах — знайти партнера, готового до розширення власних потужностей. При цьому іноземна сторона готова забезпечувати певну кількість замовлень на рік, постачати сировину. Мова йде про швейні підприємства області, адже компанія займається виробництвом одягу для різних видів спорту на відкритому повітрі (велоспорту, сноуборду, альпінізму, кінного спорту тощо).

"Інна Василенко. Невідома зірка" 11:22

«Відкриття нівроку» Інна Василенко – 25 років на сцені. «Буде весело!» - обіцяла артистка, запрошуючи на свою лірично-комедійну бенефісну програму «Інна Василенко. Невідома Зірка», представлену в обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм 13 листопада.

Відбулося засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Прилуцької міськради

Відбулося засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Прилуцької міськради 10:06

12 листопада у сесійній залі міської ради відбулося сьоме засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Прилуцької міської ради.

Пільги на оплату житлово-комунальних послуг можна отримати у грошовій формі

Пільги на оплату житлово-комунальних послуг можна отримати у грошовій формі 09:54

Починаючи з 1 жовтня цього року, в Україні діють дві форми надання пільги на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі: готівкова та безготівкова. При цьому порядок їх призначення залишається незмінним.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини