Зловмисник повідомив про замінування чернігівської міліції
Повідомлення про те, що будівля Чернігівського міського відділу міліції замінована, надійшло на багатоканальний телефон «102» близько 19:15. Невідомий чоловічий голос у слухавці повідомив, що в будівлі чернігівської міліції на Шевченка, 13 знаходиться вибуховий пристрій, який має спрацювати за 5 хвилин.
Всіх працівників, які на той час знаходилися в приміщеннях міськвідділу, було одразу евакуйовано, до місця можливого замінування прибули вибухотехнічна служба НДЕКЦ при УМВС та всі необхідні для цього випадку аварійно-рятувальні служби (ДСНС, служба екстренної медичної допомоги, аварійна служба газу)
Після двохгодинного обстеження, експерти-вибухотехніки підтвердили припущення правоохоронців, що повідомлення про замінування було хибним.
Зараз за фактом неправдивого повідомлення про загрозу вибуху відкрите кримінальне провадження згідно ч. 1 ст. 259 КК України «завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян» що передбачає покарання від штрафу в розмірі від п'ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів аж до обмеження волі на строк до п'яти років.
Пошуки кримінального жартівника тривають і найближчим часом вже дадуть свої перші результати.
Останні новини Чернігівщини
Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30
На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.
В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43
Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.
Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12
2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.
Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10
Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:18
Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.