Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 листопада, 12:45:40

Кияновський і Сенчик продали Ічнянській РДА палива на півмільйона

12.06.2014   13:25Агенцiя

Відділ освіти Ічнянської райдержадміністрації Чернігівської області за результатами проведення відкритих торгів 6 червня 2014 року уклав договір з ічнянським ТОВ АЗС «Крос» на постачання палива на загальну суму 494 300 грн.

Про це повідомляє «Вісник державних закупівель».

Замовлено бензин марки А-95 – 6500 л (за ціною 14,7 грн/л), А-92 – 17500 л (за ціною 14,5 грн/л), дизельне паливо - 10000 л (за ціною 14,5 грн/л).

За інформацією з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців одним із засновників ТОВ АЗС «Крос» є Кияновський Віктор Павлович. Кияновський є депутатом Чернігівської обласної ради від СПУ, головою правління ПАТ «Ічнянський завод сухого молока та масла».


 
*інформація з веб-сайту Чернігівської обласної ради «Список депутатів Чернігівської обласної ради станом на 24 лютого 2014 року»

Також одним із засновників АЗС «Крос» є Сенчик Олександр Васильович. На Ічнянщині відомий в тому числі й тим, що свого часу був головою правління ВАТ «Парафіївський цукровий завод». Був обраний депутатом Ічнянської райради від Народної партії.

Крім «Кросу» в торгах приймав участь ще один учасник - ТОВ ВТФ «Авіас». Як свідчить протокол розкриття пропозицій конкурсних торгів, по першому лоту цінова пропозиція «Авіасу» не відрізнялася від цінової пропозиції АЗС «Крос» (95 550 грн. за 6 500 літрів бензину марки А-95). Згідно з умовами документації конкурсних торгів у випадку однакового значення ціни, учасник-переможець визначається шляхом голосування членів комітету з конкурсних торгів простою більшістю голосів за участю в голосуванні не менш двох третин членів комітету. Якщо результати голосування розділилися порівну, вирішальний голос має голова комітету з конкурсних торгів.
   
Матеріал підготовлений у рамках проекту "Об'єднуємося заради реформ (UNITER)", що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.

Останні новини Чернігівщини

Вчинив дебош у магазині та втік ховатися у чужу квартиру: поліцейські вгамували агресивного чоловіка і передали його медикам 10:24

Співробітники Чернігівського райуправління поліції за силової підтримки роти поліції особливого призначення зупинили агресивну поведінку чоловіка, який влаштував погром в пивному магазині, а потім вдерся до чужої квартири в сусідній п’ятиповерхівці та зачинився там.

В області перевірятимуть готовність роботи автотранспорту в зимовий період 10:22

Комплекс заходів на автомобільному транспорті «Перевізник зима» буде відбуватися з 01 по 21 грудня 2023 року. Про це інформує Відділ державного нагляду (контролю) у Чернігівській області.

Діє програма безкоштовної професійно-технічної освіти для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни 10:20

Навчання здійснюється за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття у Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, які на сьогодні діють у 8 областях України. Там можна пройти як первинну професійну підготовку, так і перепідготовку чи підвищення кваліфікації.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:17

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 7 пожеж.

28 листопада - цей день в Україні та в світі

28 листопада - цей день в Україні та в світі 09:15

ДЕНЬ 643 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 643 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини