Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 листопада, 11:51:16

Прокурорами доведено в суді обов'язок винуватця ДТП утримувати скаліченого ним чернігівця

12.06.2014   10:59

Після ДТП 2012 року, у якому винним був інший водій, 56-річний чернігівець став інвалідом першої "А" групи.

До аварії чоловік теж мав проблеми зі здоров'ям, але ходив, обслуговував господарство, водив машину. Після аварії він не може сам ні підвестися, ні ходити, ні себе обслуговувати. Потребує постійного стороннього догляду.

Суттєвої матеріальної або хоча б побутової підтримки від винного в ДТП водія потерпілий поки що не діждався. Оплачувати лікування та сторонню допомогу йому доводиться здебільшого самотужки.

За таких умов прокуратурою міста Чернігова було прийнято рішення про захист законних інтересів цього чернігівця методами цивільного судочинства. Закон України "Про прокуратуру" передбачає, що особу, яка не в змозі звернутися до суду і захищати там свої порушені права або оспорювані законні інтереси самостійно, може представляти прокурор.

Після вивчення ситуації та збору необхідних документів було підготовлено та подано до суду позовну заяву про стягнення з винуватця ДТП на користь потерпілого суми втраченого заробітку, як це передбачено ст. 1195 Цивільного кодексу України.

Третього червня Деснянський районний суд міста Чернігова задовольнив цей позов, прийнявши рішення на користь скаліченого чоловіка.


Прес-служба прокуратури м. Чернігова
 

Останні новини Чернігівщини

Вчинив дебош у магазині та втік ховатися у чужу квартиру: поліцейські вгамували агресивного чоловіка і передали його медикам 10:24

Співробітники Чернігівського райуправління поліції за силової підтримки роти поліції особливого призначення зупинили агресивну поведінку чоловіка, який влаштував погром в пивному магазині, а потім вдерся до чужої квартири в сусідній п’ятиповерхівці та зачинився там.

В області перевірятимуть готовність роботи автотранспорту в зимовий період 10:22

Комплекс заходів на автомобільному транспорті «Перевізник зима» буде відбуватися з 01 по 21 грудня 2023 року. Про це інформує Відділ державного нагляду (контролю) у Чернігівській області.

Діє програма безкоштовної професійно-технічної освіти для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни 10:20

Навчання здійснюється за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття у Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, які на сьогодні діють у 8 областях України. Там можна пройти як первинну професійну підготовку, так і перепідготовку чи підвищення кваліфікації.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:17

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 7 пожеж.

28 листопада - цей день в Україні та в світі

28 листопада - цей день в Україні та в світі 09:15

ДЕНЬ 643 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 643 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини