Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 листопада, 20:05:17

За п’ять місяців 2014 року проведено 441 перевірку

12.06.2014   08:03

Ризикоорієнтована система відбору платників спрямовує до бюджету мільйонні суми податків.

Саме такий підхід до відбору платників для перевірок дозволяє підрозділам податкового та митного аудиту ГУ Міндоходів у Чернігівській області приділяти більшу увагу потенційним порушникам податкового законодавства, при цьому сумлінний бізнес не обтяжувати перевірками.

І як результат, за п’ять місяців 2014 року проведено 441 перевірку (планову та позапланову), що на 132 перевірки менше, ніж за аналогічний період минулого року.

За результатами перевірок порушникам донараховано сплатити 14,8 млн. грн. податків. До бюджету надійшло 11,9 млн. грн.

Також, контролюючи діяльність збиткових підприємств області, їх збитки зменшені на 4,4 млн. грн., при цьому упереджена несплата податку на прибуток у наступних податкових періодах майже на мільйон гривень.

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації 15:48

Запрошуємо жінок з Чернігівської області на навчальний інтенсив «Розбудова & Спроможність» — серію освітніх тренінгів, що відбуватимуться з 6 по 8 грудня 2023 року у місті Прилуки.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Ніжинському районі 15:14

Поліція встановлює обставини дорожньо-транспортної пригоди в селищі Лосинівка, внаслідок якої загинув пішохід.

Відновлення школи №13, житло для ВПО та поповнення парку комунальної техніки: результат роботи Чернігівради з партнерами 15:12

Попередній робочий тиждень був результативним для Чернігівської міської ради у питаннях співпраці з міжнародними партнерами.

29 листопада 2023 року відбулося відкриття безпечного простору для жінок та дівчат «Рівна серед рівних» 15:07

Це простір, де жінки та дівчата можуть зустрічатися одна з одною, об’єднуватися, отримувати індивідуальну психологічну та соціальну допомогу.

Перекриття руху автотранспорту по вул. Зеленій продовжили до 30 грудня 15:05

Перекриття руху автотранспорту по вул.Зеленій від вул. Гончої до прибудинкової території будинку №8 по вул. Зеленій триватиме до 20:00 год. 30 грудня.