Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 листопада, 10:54:18

В громадську приймальню голови обласної ради люди "приносять" не лише свої проблеми, але й цікаві пропозиції

12.06.2014   07:38

11 червня голова обласної ради Микола Звєрєв провів особистий прийом громадян. Протягом майже чотирьох годин роботи приймальні до керівника звернулося майже півсотні жителів міста на Десні та області. А прийшли вони до обласного очільника не лише із власними бідами і проблемними питаннями, заради вирішення яких чекають поради і підмоги, але й із конкретними пропозиціями.

Зокрема, житель села Смолянка Куликівського району, інвалід війни Юрій Морський приїхав до обласної ради, аби запропонувати свою сільську хату для проживання біженцям із Криму чи східних областей країни. А ось чернігівець, військовий пенсіонер Валерій Гребенюк, вніс пропозиції щодо впорядкування тарифів на житлово-побутові послуги. На його переконання, комунальні та енерго-тепло-водозабезпечуючі підрозділи, насамперед, дбають про свої меркантильні інтереси, «накручуючи» неадекватні до витрат тарифи. Між іншим, як було наголошено, ніде у світі не вимагають такі великі гроші за перевірку водолічильників як у Чернігові і саме тому «здирників» треба ставити на місце…

Заслужений вчитель України, ветеран праці Інеса Вачнадзе разом групою підтримки прийшли до голови обласної ради з проханням допомогти у відновленні роботи «Карооке» на Алеї Героїв у центрі Чернігова, про що просять і багато містян, й особливо ветерани, які знаходили у цьому способі душевного і музично-співочого відпочинку справжню віддушину від повсякденного житейсько-побутового одноманіття.

У свою чергу, Валентина Циганок, голова спілки по збору молока «Десна» із Сосницького району завітала у громадську приймальню із вболіванням про проблеми здавачів сільськогосподарської продукції. Із своїми земельними і пенсійними проблемами приїхав до обласної ради і найстарший із сьогоднішніх заявників - 92-річний ветеран війни, учасник бойових дій із села Голубівка Прилуцького району Михайло Федоренко… А ще ж, було десятки інших заяв щодо соціального забезпечення, земельних відносин, покращання житлових умов, працевлаштування тощо… І на всіх їх керівнику обласної представницької влади треба було відповісти.

Микола Звєрєв, спілкуючись з людьми, запевнив, що обласна рада зробить все залежне, аби кожне звернення було ретельно вивчене і по ньому були прийняті відповідні рішення.

Принагідно нагадаємо, що відповідно до затвердженого графіка, прийом громадян головою обласної ради здійснюється кожної другої, четвертої середи щомісяця. Попередній запис на прийом відбувається за адресою: м. Чернігів, пр. Миру, 43, каб. 106, або по телефону (0462) 676-652.
 

Останні новини Чернігівщини

Вчинив дебош у магазині та втік ховатися у чужу квартиру: поліцейські вгамували агресивного чоловіка і передали його медикам 10:24

Співробітники Чернігівського райуправління поліції за силової підтримки роти поліції особливого призначення зупинили агресивну поведінку чоловіка, який влаштував погром в пивному магазині, а потім вдерся до чужої квартири в сусідній п’ятиповерхівці та зачинився там.

В області перевірятимуть готовність роботи автотранспорту в зимовий період 10:22

Комплекс заходів на автомобільному транспорті «Перевізник зима» буде відбуватися з 01 по 21 грудня 2023 року. Про це інформує Відділ державного нагляду (контролю) у Чернігівській області.

Діє програма безкоштовної професійно-технічної освіти для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни 10:20

Навчання здійснюється за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття у Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, які на сьогодні діють у 8 областях України. Там можна пройти як первинну професійну підготовку, так і перепідготовку чи підвищення кваліфікації.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:17

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 7 пожеж.

28 листопада - цей день в Україні та в світі

28 листопада - цей день в Україні та в світі 09:15

ДЕНЬ 643 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 643 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини