Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 13 травня, 09:40:05

Міліція Чернігівщини здає кров для братів по зброї

12.06.2014   07:36

За два дні Чернігівські міліціонери здали в банк крові близько 30 літрів крові, яка в разі потреби буде передана медикам в зону АТО. Вже декілька років поспіль працівники органів та підрозділів внутрішніх справ Чернігівської області проводять благодійну акцію зі здачі крові під назвою «Міліцейська крапля крові».

Цього разу акція, приурочена до всесвітнього Дня донора крові, який відзначають 14 червня, набула дещо іншого забарвлення. Нині препарати крові вкрай потрібні пораненим міліціонерам, гвардійцям та військовикам, які брали участь в антитерористичній операції на Донеччині та Луганщині.

Дякуючи Всевишньому, кулі й осколки минають наших хлопців, які несуть службу на блок-постах навколо Слов'янська та звільняли від терористів Красний Лиман. Натомість потрібна кров пораненим побратимам з інших областей. Наразі препаратів крові достатньо, але медики накопичують її запаси. В разі потреби санітарна авіація готова доставити кров туди, де вона потрібна.

В спортзалі Управління МВС в Чернігівській області медики прийняли кров від п'ятдесяти донорів у погонах.


Як розповів очільник УМВС Олег Демченко, в акції взяли участь не лише працівники Управління, здавали кров співробітники інших структурних підрозділів, зокрема, бійці патрульної служби, дільничні інспектори, інспектори ДАІ. Тридцять співробітників Чернігівського міськвідділу внутрішніх справ долучилися до акції напередодні, наразі триває здача крові міліціонерами в міськрайвідділах області.

Серед донорів були й ті, хто минулого тижня повернувся із зони АТО, вони як ніхто інший знають ціну людського життя. Без зайвого пафосу міліціонери сказали, що прийшли допомогти побратимам, які зараз знаходяться в шпиталях, адже вони вчинили б так само.

Останні новини Чернігівщини

З початку дії програми «єВідновлення» на Чернігівщині схвалено 6,7 тисячі заяв на майже 3 мільярда гривень 09:24

Про стан реалізації в області програми «єВідновлення» розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.

 Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка

Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка 09:24

У Національній бібліотеці України для дітей 11 травня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети — у наших руках!». Серед переможців — Артур Мнацаканов, який зайняв III місце у віковій категорії 8-11 років.

"Грошова допомога" обернулась втратою 9 тисяч гривень 09:21

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 9 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

13 травня: цей день в Україні і світі

13 травня: цей день в Україні і світі 09:17

День 1540 Російська агресія - Day 1540 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини