Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 06 червня по 08 годину 07 червня 2014 року
Протягом доби зареєстровано 2 пожежі в житловому секторі
1. Коропський район, с. Рихли О 18:50 сталася пожежа житлового будинку. Вогнем пошкоджено 6 кв. м перекриття майно. Причина - порушення правил монтажу електроустановок та електромереж. Збиток - 2 500 грн.
2. м. Носівка, пров. Ватутіна О 19:00 сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено майно. Причина - порушення правил пожежної безпеки при проведенні зварювальних робіт. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 80 000 грн.
ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ
7 червня по Чернігову та області очікується гроза, подекуди град
Останні новини Чернігівщини
Е-сервіси, штучний інтелект та євроінтеграція: в ДПС розповіли про перші кроки спільного проєкту з Естонією 11:30
Перші підсумки співпраці ДПС та Естонського податкового та митного комітету у рамках Меморандуму обговорили керівники відомств Леся Карнаух та Райго Уукківі під час засідання Керівної ради спільного проєкту «Підтримка цифровізації податкового адміністрування ДПС».
У Чернігові жінку судитимуть за збут психотропних речовин 11:27
Чернігівською окружною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт відносно жительки м.Чернігова, яка організувала збут особливо небезпечних психотропних речовин на території міста.
Чернігівщина доєдналася до 8-го Всеукраїнського забігу «Шаную Воїнів, біжу за Героїв України» 11:24
Понад 500 учасників зібралися в одному з парків обласного центру зранку 30 серпня, у проміжку між повітряними тривогами, щоб пробігти дистанцію, присвячену загиблому Герою чи Героїні.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:19
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж та 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення.
Актуалізувати потреби та ознайомитися зі зробленим: Чернігівщину відвідали представники «Партнерства за сильну Україну» 11:17
Програма «Партнерство за сильну Україну» розпочала працювати в Чернігівській області ще у квітні 2022 року. Спершу зусилля були спрямовані на розмінування та очищення територій від вибухонебезпечних предметів, а також на підтримку місцевих органів влади у відновленні ключових послуг.