Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 березня, 06:11:43

Затриманий "клубний" наркоторгівець

07.06.2014   10:47

В ході оперативно-профілактичного відпрацювання розважальних закладів Чернігівської області працівники Управління боротьби з організованою злочинністю УМВС в Чернігівській області спільно з працівниками Ніжинського міськвідділу задокументували злочинну діяльність 36-річного чернігівця, який в нічному розважальному клубі міста Ніжина за 600 гривень незаконно збув відвідувачу закладу 2 грами психотропної речовини амфетаміну.

Іншого разу на території того ж розважального закладу наркоторгівець збув тій же особі 3 грами амфетаміну за 900 гривень.

Відносно продавця наркотичного дурману відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 307 Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) - караються позбавленням волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.

Під час проведення санкціонованого обшуку в нічному розважальному клубі оперативники виявили та вилучили близько 10 грамів порошкоподібної речовини білого кольору та близько 20 грамів речовини рослинного походження зеленого кольору. Вилучене направлене на експертизу до науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС в Чернігівській області.

В порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України наркоторгівець затриманий та поміщений до ізолятора тимчасового тримання. Оперативне супроводження здійснює Управління боротьби з організованою злочинністю УМВС України в Чернігівській області.
 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові переглядають вартість транспортної роботи: тариф для пасажирів не змінюється 17:14

Вартість проїзду для пасажирів громадського транспорту міста Чернігова не змінюється.

У Чернігові поліцейські оперативно встановили та затримали грабіжника 16:39

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили та розшукали зловмисника, який вчинив грабіж і втік.

Чернігівські податківці провели зустріч з аграріями з питань подання таблиць даних платника ПДВ 16:08

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відбулась робоча зустріч з представниками аграрного сектору регіону.

У Чернігові відбувся «Діалог з громадами» за участю міністра соцполітики 15:44

Днями в Чернігові працював міністр соціальної політики, сімʼї та єдності Денис Улютін. Разом із командою Мінсоцполітики, начальником ОВА В’ячеславом Чаусом, його заступниками, головою обласної ради Оленою Дмитренко, очільником МВА Дмитром Брижинським і представниками від ТГ області взяв участь у зустрічі «Діалог із громадами» на майданчику Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

Поліція Чернігівщини викрила посадовицю лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 4 мільйона гривень 15:12

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом обласної прокуратури викрили директорку однієї з лікарень у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків державі на понад 4 мільйона гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини