Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 14:52:58

Прокурор Чернігівської області Володимир Стеценко з робочим візитом відвідав Прилуцьку виховну колонію

07.06.2014   09:53Агенцiя

Прилуцьку виховну колонію управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області відвідали прокурор Чернігівської області Володимир Стеценко та прокурор Прилуцької міжрайонної прокуратури Сергій Івашко.

У супроводі начальника управління ДПтС України в Чернігівській області Валерія Пісклова та начальника колонії Євгенія Квітницького було здійснено обхід території, об’єктів та приміщень виховної колонії.

Представники прокуратури ознайомились із умовами проживання у відділеннях соціально-психологічної служби, навчання в загальноосвітній школі та професійному училищі, якістю харчування та організацією соціально-корисної зайнятості підлітків.
Посадовці перевірили відповідність умов тримання до вимог кримінально-виконавчого законодавства та дотримання конституційних прав неповнолітніх в колонії.

У ході проведення особистого прийому засуджені звернулися до прокурора області та начальника управління ДПтС України в Чернігівській області з питаннями щодо розгляду пільг, передбачених чинним законодавством, а також, щодо порядку та можливості повернення до постійного місця проживання після звільнення, зокрема до АР Крим.


Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.