Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 16:43:25

Прокуратурою області упереджено незаконне використання бюджетних коштів у сумі понад 1,3 млн. грн.

07.06.2014   09:40

Стан додержання бюджетного законодавства, у тому числі у сфері здійснення державних закупівель, перебуває на постійному контролі прокуратури області.

Прокурорською перевіркою правомірності проведення процедури закупівлі за державні кошти установлено факт порушення розпорядником бюджетних коштів вимог Закону України «Про здійснення державних закупівель» при закупівлі робіт по будівництву ліній електропостачання вулиць Арвата, Афганців та П.Морозова з установленням контрольно- технічного пункту в м. Ніжині вартістю 1,3 млн. грн.

Всупереч вимог ст. 29 Закону замовником не відхилено пропозицію одного з учасників конкурсних торгів з підстав невідповідності пропозиції вимогам тендерної документації та надання ним документів, які містили недостовірні відомості, та допущено його до торгів.

Цим створено передумови для відсутності конкуренції та проведення торгів фактично з одним учасником.

Завдяки активній позиції прокуратури в суді та наданні переконливих доказів доведено порушення вимог законодавства та незаконність рішення розпорядника бюджетних коштів про акцепт пропозиції учасника торгів та відповідного договору.

Погодившись з правовою позицією прокуратури господарським судом області 03.06.2014 визнано недійсними рішення комітету з конкурсних торгів та договір по будівництву ліній електропостачання вулиць Арвата, Афганців та П.Морозова з установленням контрольно-технічного пункту в м. Ніжині.
 

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.