Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 серпня, 16:34:26

У Миколаївці блискава одним ударом убила чотирьох корів

03.06.2014   10:39Агенцiя

Та грозова субота наприкінці травня на усе життя запам’ятається жителю Миколаївки Петру Шелесту та його напарникам-пастухам. Трохи приглухли, та, на щастя, хоч живі залишилися.

Щоправда, стихія таки біди наробила: у двох родин вбила по одній корові, а Шелестам не поталанило найбільше – у них загинули обидві годувальниці.

– Воно от якесь зненацька налетіло, – пригадує Петро Шелест, який того дня пас корів. – Таке страхіття зчинилося – світу білого не видно! І тут як шандарахне – корови й попадали. Буря, дощ періщить, град. Корови додому побігли, ми 160 голів пасли. А ці ж лежать, що робити? Я мо’ десь через хвилин двадцять очухався. Одна корова наче ще ворушилася, та не спасли. Ото біда!

– Подзвонили ми отим, що скот ріжуть, – доповнює чоловікову розповідь господиня Раїса. – Вони швидко приїхали. Дали нам за кожну корівку по три тисячі. Та хіба за такі гроші купиш корову? Горе-горе, я ще й зараз плачу. Чотири дні ми без молока були – це як для села небачене. Правда, люди ж приносили від своїх корівок, та хіба то діло? У нас он онуки з Чернігова приїжджають, і молочко, і сирок зі сметанкою – усе треба.

Нову корову, кажуть Шелести, тисяч за дев’ять – десять купиш, а у Березні – то й за 13 тисяч. Вже трохи стяглися – таки купили годувальницю. Каже господиня, витираючи сльозу, що далеко їй до вбитих корівок:

– Хто ж продасть ловку корову? То треба з первачки вибирати, роздивлятися. Та не було у нас вибору.


http://nslovo.com/blog/u-mykolajivtsi-blyskava-odnym-udarom-ubyla-chotyroh-koriv

 

Останні новини Чернігівщини

Від маленької сауни-бочки до сучасного комплексу відпочинку 16:33

Саме такий шлях пройшла родина Макаренків із села Хотинівка на Ніжинщині. Масштабувати бізнес Олегу та Юлії допомогли грантові програми, зокрема «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» від служби зайнятості.

За матеріалами СБУ 7 років ув’язнення отримав один з учасників каналу втечі ухилянтів за кордон 16:11

За доказовою базою Служби безпеки заочно засуджено до 7 років позбавлення волі одного з учасників каналу незаконного виїзду за кордон українських громадян призовного віку.

Ремонт укриття і термомодернізація ліцею: як громади Ніжинщини готуються до нового навчального року 15:43

Під час візиту на південь регіону начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус відвідав дві громади – Ніжинську і Талалаївську сільську. У фокусі – готовність ТГ до старту нового навчального сезону.

Хотіла купити запчастини до авто, натомість втратила 15 тисяч гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахраїв на інтернет-майданчиках 15:21

Шахраї часто розміщують на інтернет-платформах фейкові оголошення про продаж різних товарів та переконують покупців робити передоплату. Поліцейські вкотре закликають громадян бути пильними під час здійснення покупок у інтернет-магазинах та сплачувати за товар виключно після його отримання й перевірки.

Латвійська делегація на Чернігівщині оглянула проєкти відновлення 14:40

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів робочу зустріч із латвійськими партнерами. У складі делегації – представники МЗС і посольства Латвії, бізнесу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини