Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 березня, 22:27:25

Правоохоронці вирахували неповнолітніх злодіїв,які "обчистили" квартиру однокласниці

02.06.2014   13:47

Працівники сектору кримінальної міліції у справах дітей Чернігівського міськвідділу вирахували та затримали чотирьох підлітків, які викрали золотих прикрас на 70 тисяч гривень.

Як розповів начальник Чернігівського міського відділу внутрішніх справ УМВС України в Чернігівській області Вадим Парфентьєв, до чергової частини зателефонувала жінка і повідомила, що з її квартири невідомі викрали золоті прикраси на суму близько 70 тисяч гривень.

В ході подальшої перевірки було встановлено, що 13-річна учениця однієї з місцевих шкіл загубила в класі ключі. Коли ж школярка після уроків прийшла додому, то побачила, що квартира відчинена. Дівчина одразу зателефонувала батькам, які й виявили зникнення коштовностей з квартири і викликали міліцію.

Правоохоронці встановили, що загублені ключі від квартири знайшла однокласниця дівчини, але не віддала їх хазяйці, а приховала і на перерві віддала трьом своїм товаришам. Ті й скоїли крадіжку золотих виробів.

А потім, не гаючи часу, підлітки продали золото майже за безцінь - за 3 тисячі гривень. Гроші витратили на власні потреби. Правоохоронцям знадобилося менше доби, щоб встановити особи зловмисників та затримати їх.

Вадим Парфентьєв повідомив, що відносно школярів відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому) - карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років. Триває досудове розслідування.

Останні новини Чернігівщини

Грантова підтримка агробізнесу: актуальні програми та особливості їх реалізації на Чернігівщині 10:54

Цього року, як і в попередні, агропромислові виробники Чернігівської області або ж ті, які лише планують реалізувати себе в цій сфері, можуть скористатися державною допомогою. Якою саме – розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Олег Крапивний.

Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню

Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню 10:37

Під час робочого візиту в Гончарівську громаду начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус зосередив увагу на проєктах місцевого комунального підприємства.

Незаконна порубка лісу на понад 1 млн грн – судитимуть лісника на Прилуччині 10:03

Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно в.о. лісничого районного агролісогосподарства за фактом пособництва незаконній порубці дерев та їх перевезенні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 246 КК України).

Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education

Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education 10:19

Управління освіти Чернігівської міської ради зробило стартегічний крок у цифровій трансформації галузі — підписано меморандум про співпрацю з офіційним партнером Google for Education в Україні.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:47

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.