Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 12 червня, 00:24:11

Прийняти участь у тендері за замовленням військової частини не знайшлося бажаючих

02.06.2014   10:50Агенцiя

Філією військової частини А0543 МО України (м.Ніжин) 22 травня 2014 року було прийняте рішення про відміну тендеру для закупівлі проводів та кабелів електричних та електронних.

Про це повідомляє «Вісник державних закупівель».

Про проведення процедури закупівлі було оголошено ще 21 квітня 2014 року.

Як свідчить протокол розкриття пропозицій конкурсних торгів, на участь у тендері не надійшло жодної пропозиції, внаслідок чого згідно законодавства торги було відмінено.

Останні новини Чернігівщини

Поліція Ніжина затримала причетного до хуліганства у громадському транспорті 17:08

Поліцейські Ніжинського районного управління поліції затримали чоловіка, який зайшов до маршрутного автобуса з предметом, схожим на гранату, та демонстрував її пасажирам.

Ментальне здоров’я та реінтеграція: у Чернігові фахівці обговорили підтримку звільнених з полону 16:07

Про реінтеграцію та підтримку людей після полону говорили під час навчального заходу, який відбувся сьогодні в змішаному форматі у межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?», ініційованої Оленою Зеленською.

Вдарила ножем у живіт: на Ніжинщині поліцейські затримали підозрювану у завданні тяжких тілесних ушкоджень співмешканцю 14:49

Поліцейські відділення поліції №3 (м. Борзна) Ніжинського районного управління поліції затримали 39-річну жінку, яка під час конфлікту, на ґрунті спільного розпиття алкоголю, поранила ножем свого співмешканця.

Тимчасове обмеження руху транспорту у зв’язку з аварійно-ремонтними роботами 14:15

Інформуємо мешканців міста та учасників дорожнього руху, що у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вулиці Оборонців Чернігова та ліквідацією провалу асфальтобетонного покриття, який утворився внаслідок вимивання ґрунту, з 11 по 19 червня 2026 року буде тимчасово обмежено рух транспорту.

Спільно захистити кожну дитину від жорстокого поводження: як налагодити взаємодію всіх дотичних служб – на тематичному круглому столі 13:20

Захист дітей від жорстокого поводження – один із пріоритетних напрямків державної політики. До цього процесу мають бути залучені всі дотичні структури: органи державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронні органи, заклади освіти, охорони здоров'я, соціальні служби та громадський сектор.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини