Домашній віскі зіграв злий жарт з господинею
П'яниця в домі - горе усім, і старим, і малим. Жінки жаліються правоохоронцям на своїх чоловіків, які замість домашньої роботи заглядають у чарку чи ганяють домочадців із сокирою навколо хати. Міліція у свою чергу вживає профілактичних заходів, проводить із дебоширами роботу, дехто навіть береться за розум.
У Старому Білоусі Чернігівського району все виглядало теж приблизно так, за старою добре відомою кожному дільничному схемою. Напередодні свят інспектор отримав скаргу від розгніваної жіночки, яка жалілася, що її чоловік пиячить і не дає життя сім'ї.
Сумлінний міліціонер одразу відреагував на повідомлення, прийшов за вказаною адресою, але в домі чомусь наче всі вимерли - анішелесь. На телефонні дзвінки теж ніхто не відповідав. Складалося враження, що господарі чи то ховаються від міліції, чи то просто не хочуть пускати представника влади на поріг. Цей факт насторожив міліціонера, переконавшись, що всередині всі живі-здорові, він вирішив нанести візит трохи згодом.
Через три дні дільничний інспектор міліції завітав до заявниці без попередження - усі були вдома, і жінка, і чоловік, і дітки. Перевіривши факти, міліціонер переконався, що дійсно, чоловік знущався над домашніми і його дії підпадають під статтю адміністративного кодексу - насильство в сім'ї. Дільничний інспектор акуратно склав протокол, попередив про недопустимість таких дій в подальшому, але чомусь не збирався йти з хати. Господиня почала помітно нервуватися, і було чого.
Правоохоронець ще з порогу відчув явний запах бражки і зрозумів, що одним протоколом тут не обійдеться. Так воно і сталося. В теплому закутку за занавіскою вишикувалися три 200-літрові бочки із закваскою, потім ще дві 100-літрові, а поряд красувалися 6 літрів готового перваку. Щоб оформити майже тонну самогонної закваски дільничному довелося викликати на допомогу колег. Тут же стояв і сам засіб виробництва - самогонний апарат. Тепер уже на господиню був складений протокол за самогоноваріння.
Виявляється, господиня гнала оковиту, продавала її односельцям, а чоловік, так би мовити, заважав виробництву, постійно «присмоктуючись» до цієї золотої жили. От жіночка і вирішила вирішити одразу всі проблеми - і втихомирити дебошира, і відучити чоловіка від «халяви».
В результаті проведеної дільничним інспектором профілактичної роботи виграли усі - селяни віднині не труяться сурогатами алкоголю, господар вберіг свою печінку від токсинів, а його діти і господиня спокійно живуть, працюють і радіють життю.
Останні новини Чернігівщини
На шпагаті: як чернігівські медійники борються за свободу слова в умовах війни 16:52
В умовах війни свобода слова, доступ до публічної інформації та права журналістів знаходяться на такому собі шпагаті між суспільним інтересом та обмеженнями національної безпеки.
Сплачуйте податки правильно: детальний розбір на прикладі майнових податків 16:34
Для спрощення процесу сплати податків Державна податкова служба України підготувала для громадян пам’ятку з детальними інструкціями щодо сплати податкових зобов’язань з майнових податків, зокрема земельного податку, як через мобільні застосунки банків, так і у касі банківських установ
В Україні запрацював Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин 16:16
Уряд України на виконання доручення Президента України представив Ветеран PRO — державну цифрову платформу для ветеранів, ветеранок і їхніх родин, де зібрано всю інформацію про пільги, програми, послуги та можливості в одному місці.
На місці падіння безпілотника в Чернігові ремонтують покрівлі та допомагають мешканцям 16:10
Сьогодні на вулиці, що постраждала 24 листопада 2025 року від падіння ворожого безпілотника, працюють комунальні служби — КП «Деснянське», КП «Новозаводське», «ЖЕК-13» та «ЖЕК-10».
Маємо залучати молодь до прийняття рішень у громадах: Іван Ващенко – на зустрічі з юнаками та юнками 12:44
Минулої суботи заступник голови ОДА Іван Ващенко зустрівся з активною молоддю регіону. Захід під назвою «Молодь і влада: зустріч без краваток» відбувся в обласному молодіжному центрі та був присвячений Дню Гідності та Свободи.