Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 серпня, 17:56:10

На Чернігівщині через збій сайту ЦВК члени дільничних комісій засинали на ходу і ледве не билися

27.05.2014   08:20Агенцiя

Люди рахували голоси на калькуляторі.

Збій в системі "Вибори" тривав до 3 ночі Збій у системі "Вибори" спровокував черги біля окружних виборчкомів і затягнув підрахунок голосів. Наприклад, на Чернігівщині до третьої ночі дані протоколів рахували на калькуляторах.

На це пішло багато часу і нервів. Черга росла, члени дільничних виборчих комісій право першими подати документи виборювали навкулачки. А ті, кому довелося провести над скриньками з протоколами понад 10 годин, засинали на ходу, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Виснажені і голодні, члени дільничних виборчих комісій уже навіть не мали сили конфліктувати. Вони вистояли в черзі понад 10 годин і вже жалкували, що поспішали рахувати голоси на дільницях. Однак звільнитися раніше не вдалося.

Поки система не працювала, протоколи обробляли все одно, але дуже повільно. Мобільні телефони знадобилися членам окружних виборчих комісій, бо там є калькулятор. Рахувати дані з протоколів довелося вручну через збій системи "Вибори".

Сайт Цетральної виборчої комісії був недоступним до третьої ночі. Це пояснюють технічними проблемами в "Укртелекомі". Зокрема через те, що багато користувачів одночасно намагалися зайти на сайт. Представники Комітету виборців побачили в цьому загрозу.


http://tsn.ua/vybory-2014/vybory-prezidenta/na-chernigivschini-cherez-zbiy-saytu-cvk-chleni-dilnichnih-komisiy-zasinali-na-hodu-i-ledve-ne-bilisya-351654.html

 

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 11:37

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Чернігівка Олена Костевич повернулася з Олімпіади з бронзовою медаллю

Чернігівка Олена Костевич повернулася з Олімпіади з бронзовою медаллю 10:54

Бронзову призерку Олімпійських ігор у Токіо, Почесну громадянку Чернігова Олену Костевич та її тренера Ігоря Чередінова з великою радістю зустріли в аеропорту Борисполя.

Поліція Чернігівщини підтримує ідею створення притулку для постраждалих від домашнього насильства

Поліція Чернігівщини підтримує ідею створення притулку для постраждалих від домашнього насильства 09:17

Наразі громада міста Чернігова підіймає питання створення притулку для осіб, які зазнали домашнього насильства. Поліція Чернігівської області долучилася до цього процесу, адже спільними зусиллями правоохоронців, громадських організацій, місцевої влади та соціальних служб вдасться якісніше протидіяти домашньому насильству.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:46

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години з 04 серпня по 08 годину 05 серпня 2021 року

5 серпня - Міжнародний день світлофора

5 серпня - Міжнародний день світлофора 08:41

Перший світлофор був винайдений Джеєм Найтом і був встановлений в 1868 році у Лондоні біля будівлі парламенту.