Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 11 квітня, 22:10:37

На Чернігівщині через збій сайту ЦВК члени дільничних комісій засинали на ходу і ледве не билися

27.05.2014   08:20Агенцiя

Люди рахували голоси на калькуляторі.

Збій в системі "Вибори" тривав до 3 ночі Збій у системі "Вибори" спровокував черги біля окружних виборчкомів і затягнув підрахунок голосів. Наприклад, на Чернігівщині до третьої ночі дані протоколів рахували на калькуляторах.

На це пішло багато часу і нервів. Черга росла, члени дільничних виборчих комісій право першими подати документи виборювали навкулачки. А ті, кому довелося провести над скриньками з протоколами понад 10 годин, засинали на ходу, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Виснажені і голодні, члени дільничних виборчих комісій уже навіть не мали сили конфліктувати. Вони вистояли в черзі понад 10 годин і вже жалкували, що поспішали рахувати голоси на дільницях. Однак звільнитися раніше не вдалося.

Поки система не працювала, протоколи обробляли все одно, але дуже повільно. Мобільні телефони знадобилися членам окружних виборчих комісій, бо там є калькулятор. Рахувати дані з протоколів довелося вручну через збій системи "Вибори".

Сайт Цетральної виборчої комісії був недоступним до третьої ночі. Це пояснюють технічними проблемами в "Укртелекомі". Зокрема через те, що багато користувачів одночасно намагалися зайти на сайт. Представники Комітету виборців побачили в цьому загрозу.


http://tsn.ua/vybory-2014/vybory-prezidenta/na-chernigivschini-cherez-zbiy-saytu-cvk-chleni-dilnichnih-komisiy-zasinali-na-hodu-i-ledve-ne-bilisya-351654.html

 

Останні новини Чернігівщини

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років 11:46

Туристичний портал Budget Travel склав список із десяти чудес світу, які можуть зникнути до 2040 року.

Cмачні рецепти вихідного дня: 8 корисних сніданків в банці 11:21

Сніданок у банці - це дуже класно. По-перше, смачно й корисно, по-друге, дуже просто, а головне - його можна приготувати з вечора, заощадивши дорогоцінні ранкові хвилини для чогось більш приємного, наприклад, для сну.

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня 11:11

12 квітня - молодий Місяць. У цей день утримайтеся від починань, великих фізичних і емоційних навантажень. Можна планувати, мріяти і подумки моделювати бажане майбутнє.