Бахмацький район: у річці Сейм під час купання потонув чоловік
25 травня о 05:30 до Служби порятунку "101" у Бахмацькому районі надійшло повідомлення про те, що у селі Обмачів місцеві жителі з р. Сейм підняли на поверхню тіло чоловіка.
Як з’ясувалося, ним виявився 42-річний місцевий житель, який потонув ще 22 травня під час купання коли відпочивав біля водойми із знайомими.
Обставини трагічного випадку та причину смерті чоловіка з’ясовують правоохоронні органи.
Рятувальники звертаються до мешканців та гостей Чернігівщини з проханням не ризикувати власним життям під час відпочинку біля водойм. Не купайтеся у незнайомих місцях, особливо у стані сп’яніння, обирайте водойми з чистим дном та не забувайте тримати у полі зору своїх дітей.
Останні новини Чернігівщини
Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46
Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.
57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44
Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.
19 травня: цей день в Україні і світі 08:42
День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.