Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 серпня, 06:12:16

Міліція Чернігівської області забезпечила спокій та продовжує охорону громадського порядку на виборчих дільницях

26.05.2014   09:56

Процес голосування відбувся в штатному режимі, міліція області забезпечила спокій та продовжує охорону громадського порядку на виборчих дільницях.

Окремі порушення громадського порядку під час виборів були, по-перше, дуже нечисленними, а по-друге — настільки незначними, що не могли хоч якось вплинути на результати голосування, — прокоментував поточну ситуацію в.о. начальника УМВС в області генерал-майор міліції Олег Демченко. Тим не менше, зазначив він, на кожне повідомлення громадян про ті чи інші порушення було забезпечене негайне реагування міліції.

За період голосування у Чернігівській області було зареєстровано декілька несуттєвих порушень виборчого процесу. Зокрема, на двох різних дільницях обласного центру виборці, проголосувавши, з власної ініціативи сфотографували свої бюлетені. В іншому випадку чоловік хотів винести свій бюлетень, як він пояснив, аби зберегти на згадку про доленосні вибори. В наведених прикладах голови комісій відреагували на порушення, запросили працівників міліції, які чергують на дільницях з метою охорони громадського порядку та виборчої документації. Порушення були припинені, виїздила слідчо-оперативна група, повідомлення про події були внесені до Єдиного обліку. За цими фактами проводиться подальша перевірка.

Крім того, у двох випадках на дільницях виникли незначні конфліктні ситуації, які завдяки вчасному запрошенню працівників міліції та їхньому професійному реагуванню були швидко врегульовані. Обидва факти зареєстровані належним чином, перевірка за ними буде проведена вже після завершення виборчого процесу, із прийняттям рішень відповідно до чинного законодавства.

Загалом на всій території області, як розповів Олег Демченко, до охорони громадського порядку на виборчих дільницях залучені понад 1670 працівників міліції та майже 540 представників громадських формувань з охорони правопорядку. Додатково створено мобільні патрулі народної самооборони та громадськості (включно із представниками «Правого сектору», уточнив начальник УГБ УМВС в області). Окрім цього, ще понад 400 працівників міліції здійснюють охорону громадського порядку на вулицях та у громадських місцях населених пунктів Чернігівщини, переважно у складі автопатрулів для швидкого реагування на повідомлення. В Управлінні МВС в області та кожному з територіальних підрозділів створені та діють, окрім основних, додаткові слідчо-оперативні групи. Також сформований мобільний резерв з числа працівників міліції, який міг бути залучений у разі виникнення нештатних ситуацій.

— Хочу висловити подяку за тісну співпрацю всім членам громадських формувань, які разом з правоохоронцями Чернігівщини забезпечили надійну охорону громадського порядку, — підкреслив в.о. начальника УМВС в області.

Працівники міліції та їхні добровільні громадські помічники продовжують несення службу з охорони громадського порядку на дільницях, а також охоронятимуть виборчу документацію аж до моменту її здачі до окружних виборчих комісій.
 

Останні новини Чернігівщини

 Викладача циклової комісії військово-спеціальних дисциплін військової частини на Чернігівщині суд позбавив військового звання

Викладача циклової комісії військово-спеціальних дисциплін військової частини на Чернігівщині суд позбавив військового звання 22:23

За публічного обвинувачення Деснянської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону засуджено викладача циклової комісії військово-спеціальних дисциплін однієї з військових частин, дислокованої у смт Десна.

Чернігівська область: піротехніки ДСНС знищили 62 вибухонебезпечних предмета часів Другої світової війни

Чернігівська область: піротехніки ДСНС знищили 62 вибухонебезпечних предмета часів Другої світової війни 22:19

У період з 19 липня по 4 серпня фахівцями групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Головного управління ДСНС України у Чернігівській області під час здійснення робіт із планового очищення території загалом виявлено та знищено у встановленому порядку 62 вибухонебезпечних предмета часів Другої світової війни.

Накладено арешт на майно порушників податкового законодавства

Накладено арешт на майно порушників податкового законодавства 22:13

Співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Чернігівській області, під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури, встановлено факт ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах з боку службових осіб одного з підприємств міста Чернігова.

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості 22:00

У зв’язку з проведенням адміністративно-територіальної реформи чимало держслужбовців та інших співробітників, котрі працювали в апаратах райдержадміністрацій залишилися без роботи. До їх числа потрапила Світлана Базиль з Ріпкинщини, яка все життя працювала секретарем. Свій трудовий шлях починала в Клубівській сільській раді, а потім близько 20 років була секретарем в Ріпкинській райдержадміністрації.