Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 31 липня, 08:31:44

Що виготовляють хміміки на Чернігівщині. Довідка

26.05.2014   09:50

Виробництво хімічних речовин і хімічної продукції Чернігівщини різноманітне:

фарби та лаки, шпатлівки малярні, антифризні речовини, засоби мийні та для чищення, нитки монофіламентні штучні, мило, шампуні, косметичні засоби для догляду за шкірою тіла тощо.

За січень–березень підприємства галузі реалізували промислової продукції на суму 22,3 млн.грн., з якої на 1,6 млн.грн. за межі України. 
За цей період більше вироблено фарби друкарської, антифризу, спирту етилового неденатурованого, на рівні минулого року залишилося виробництво ниток монофіламентних штучних.

Серед основних виробників продукції – ДП «Пластмас» ТОВ «Пластмас-Прилуки», ДП «Компанія «Короп-пласт», ТОВ «Делфін Індастрі Україна»,  ТОВ «Мейн Пак», ТОВ «Планета-інкс», ПАТ «Ніфар», ТОВ «Канон», які забезпечують 93,4% обсягів реалізації галузі. 

Останні новини Чернігівщини

31 липня відзначається День безпородної собаки

31 липня відзначається День безпородної собаки 08:30

Вважається, що безпородні собаки мають краще, ніж у породистих собак, здоров'я. Ці липневі заходи у третьої декаді місяця мають традиційний щорічний характер.

Чернігівський район: рятувальники витягли собаку, яка впала у закинутий колодязь

Чернігівський район: рятувальники витягли собаку, яка впала у закинутий колодязь 20:19

29 липня о 16:37 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про те, що неподалік с. Количівка Іванівської територіальної громади Чернігівського району до недіючого каналізаційного колодязя, глибиною близько 3-х метрів, потрапила собака.

Тренінговий центр поліції Чернігівщини навчає колег з усієї країни за канадською системою

Тренінговий центр поліції Чернігівщини навчає колег з усієї країни за канадською системою 20:17

Тренінговий центр поліції Чернігівщини провів чергові навчальні збори для інструкторів з особистої безпеки та фахівців у галузі тактичної підготовки з 18 областей України.

Рішення про передачу лісів територіальним громадам у числі прийнятих сьогодні депутатами обласної ради

Рішення про передачу лісів територіальним громадам у числі прийнятих сьогодні депутатами обласної ради 20:11

30 липня відбулося засідання п'ятої сесії обласної ради восьмого скликання, яке провела голова обласної ради Олена Дмитренко разом із своїм першим заступником Ніною Лемеш та заступником Дмитром Блаушем.