Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 5 грудня, 05:11:03

Державна служба охорони - за безпеку дітей

24.05.2014   08:12

Актуальним питанням сьогодення залишається безпека дітей під час перебування в навчально-виховних закладах. Відправляючи дитину до дитячого садку чи до школи, всі батьки хочуть, аби їхня дитина була в цілковитій безпеці, їх хвилює, щоб дитина повернулася звідти живою та здоровою.

З метою попередження злочинності, як профілактичний захід Державна служба охорони проводить ряд зустрічей з керівництвом шкільних закладів, в ході яких дають ґрунтовні поради, як можна зменшити кількість протиправних діянь.

За словами начальника Управління ДСО в Чернігівській області підполковника міліції Станіслава Митуса: «Під час навчально-виховного процесу діти повинні почуватися в повній безпеці, а думки повинні бути направлені на отримання знань».

Кількість навчальних закладів, що перебувають під охороною ДСО на території Чернігівської області, становить 27. Незважаючи на невелику їх кількість, питання залишається актуальним і перебуває на контролі.

Найбільшою популярністю користується технічна охорона у вигляді кнопки термінового виклику міліції та охоронної сигналізації, в результаті спрацювання яких негайно приїздить наряд міліції охорони.

Для найменших вихованців дитячого садка Чернігова, який, до речі, перебуває під охороною ДСО, під час проведення тижня безпеки життєдіяльності працівники міліції розповіли дітлахам як необхідно поводитися з незнайомцями та про роботу міліції в цілому.

Діти уважно вислухали міліціонерів, а наостанок чи не кожен з них виявив бажання відчути себе в ролі справжнього міліціонера - приміряли бронежилет та каску, посиділи за кермом міліцейського автомобіля, а деякі спритники навіть вголос вигукували, що також хочуть стати міліціонерами!
 

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 605 нових випадків COVID-19

Виявлено 605 нових випадків COVID-19 17:00

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 4 грудня в області зафіксовано 605 нових випадків COVID-19.

Проаналізували проблемні питання ветеранів війни і порядок їх вирішення

Проаналізували проблемні питання ветеранів війни і порядок їх вирішення 15:11

Круглий стіл на тему "Аналіз проблемних питань ветеранів війни і порядок їх вирішення".

З наступного року в Чернігові втілюватимуть програму

З наступного року в Чернігові втілюватимуть програму "Безпечний заклад освіти" 14:50

У Чернігові рішенням Чернігівської міської ради затверджена Програма «Безпечний заклад освіти» на 2021-2024 роки. Відповідне рішення міськради прийняте 1 грудня на засіданні 2-ї сесії Чернігівської міської ради 8-го скликання.

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом жовтня зафіксовано 153 порушення Правил рибальства

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом жовтня зафіксовано 153 порушення Правил рибальства 14:42

Протягом жовтня 2020 року державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксовано 153 порушення Правил рибальства, вилучено 251 кг незаконно добутих водних біоресурсів та понад 4 км сіток.

Виконувати обов'язки начальника Чернігівської митниці відтепер буде Артур Городиський

Виконувати обов'язки начальника Чернігівської митниці відтепер буде Артур Городиський 14:31

Про це повідомляє Північна митниця Держмитслужби на своїй сторінці у Facebook.