Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 11 листопада, 23:25:53

Державна служба охорони - за безпеку дітей

24.05.2014   08:12

Актуальним питанням сьогодення залишається безпека дітей під час перебування в навчально-виховних закладах. Відправляючи дитину до дитячого садку чи до школи, всі батьки хочуть, аби їхня дитина була в цілковитій безпеці, їх хвилює, щоб дитина повернулася звідти живою та здоровою.

З метою попередження злочинності, як профілактичний захід Державна служба охорони проводить ряд зустрічей з керівництвом шкільних закладів, в ході яких дають ґрунтовні поради, як можна зменшити кількість протиправних діянь.

За словами начальника Управління ДСО в Чернігівській області підполковника міліції Станіслава Митуса: «Під час навчально-виховного процесу діти повинні почуватися в повній безпеці, а думки повинні бути направлені на отримання знань».

Кількість навчальних закладів, що перебувають під охороною ДСО на території Чернігівської області, становить 27. Незважаючи на невелику їх кількість, питання залишається актуальним і перебуває на контролі.

Найбільшою популярністю користується технічна охорона у вигляді кнопки термінового виклику міліції та охоронної сигналізації, в результаті спрацювання яких негайно приїздить наряд міліції охорони.

Для найменших вихованців дитячого садка Чернігова, який, до речі, перебуває під охороною ДСО, під час проведення тижня безпеки життєдіяльності працівники міліції розповіли дітлахам як необхідно поводитися з незнайомцями та про роботу міліції в цілому.

Діти уважно вислухали міліціонерів, а наостанок чи не кожен з них виявив бажання відчути себе в ролі справжнього міліціонера - приміряли бронежилет та каску, посиділи за кермом міліцейського автомобіля, а деякі спритники навіть вголос вигукували, що також хочуть стати міліціонерами!
 

Останні новини Чернігівщини

Безпека шляхів, охорона здоров’я та державна підтримка аграріїв - основні питання понеділкової наради в ОДА

Безпека шляхів, охорона здоров’я та державна підтримка аграріїв - основні питання понеділкової наради в ОДА 16:44

На сьогоднішній нараді з керівниками структурних підрозділів ОДА, територіальних органів ЦОВВ голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко окреслив низку питань, на які слід звернути особливу увагу.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 14:48

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Прилуки: робочий тиждень розпочався з апаратної наради

Прилуки: робочий тиждень розпочався з апаратної наради 13:16

11 листопада у сесійній залі міської ради відбулася апаратна нарада з заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальниками управлінь, відділів міської ради, головами комітетів самоорганізації населення, керівниками комунальних підприємств, закладів культури та закладів соціальної сфери, територіальних органів виконавчої влади міста.

Перекриття вул. 1-го Травня для ремонту триватиме ще тиждень 13:00

У Чернігові перекриття руху автотранспорту по вул. 1-го Травня (від вул. Седнівської до перехрестя з вул. Генерала Бєлова) продовжено до 20.00 год. 17 листопада.

Руслана Якобінчук – у вокальному абонементі філармонійного центру

Руслана Якобінчук – у вокальному абонементі філармонійного центру 12:48

Заслужена артистка України Руслана Якобінчук(мецо-сопрано) 10 листопада виступила на сцені Чернігівського обласного філармонійного центру.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини