Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 листопада, 10:38:26

У Чернігові ліквідований міжрегіональний конвертаційний центр з обігом 30 мільйонів гривень

23.05.2014   10:55

Співробітники Головного управління Міндоходів у Чернігівській області прикрили роботу великого міжрегіонального конвертаційного центру, до складу якого входили 14 фіктивних підприємств.

Встановлено, що «фіктивники» на території Києва надавали послуги з незаконного формування податкового кредиту з ПДВ та переведення безготівкових коштів у готівку для суб’єктів господарювання Чернігівської, Дніпропетровської, Київської та деяких інших областей України.

За час активної діяльності конверт-центру, протягом 2013-2014 років, злочинцями було проконвертовано 30 млн. грн., унаслідок чого, за попередніми оцінками фахівців, державі було завдано збитків у розмірі понад 5 мільйонів гривень.

Під час проведення обшуків оперативники вилучили комп’ютерну техніку, чорнові записи, печатки фіктивних підприємств, готівку в національній та іноземній валюті на суму більше 2 млн.грн.

Відносно підприємств реального сектору економіки, які скористалися незаконними послугами, розпочато проведення слідчих дій з метою їх притягнення до кримінальної відповідальності.

Останні новини Чернігівщини

29 листопада - День електронного привітання

29 листопада - День електронного привітання 09:37

Чудеса технологій зближують людей.

Виявлено 640 нових випадків COVID-19

Виявлено 640 нових випадків COVID-19 16:46

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 28 листопада в області зафіксовано 640 нових випадків підтвердженого діагнозу COVID-19.

Про вдосконалення та оптимізацію мережі ЦНАПів на Чернігівщині

Про вдосконалення та оптимізацію мережі ЦНАПів на Чернігівщині 13:20

Реформа децентралізації та адміністративно-територіального устрою передбачає реформування системи надання адміністративних послуг.