Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 червня, 04:45:38

Керівництвом управління ДПтС України в Чернігівській області проведено учбове тренування персоналу в Новгород-Сіверській УВП № 31

22.05.2014   08:08Агенцiя

Перший заступник начальника управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області підполковник внутрішньої служби Дмитро Салюк провів учбове тренування по діям персоналу за сигналом оповіщення «Буря» на базі Новгород-Сіверської установи виконання покарань № 31 управління ДПтС України в Чернігівській області та підбив підсумки діяльності за чотири місяці 2014 року.

Новгород-Сіверська установа виконання покарань № 31 це установа, де відбувають покарання чоловіки, які скоїли тяжкі та особливо тяжкі злочини, ті, кого засуджено до довічного позбавлення волі, тож захід відбувався в установі з особливою специфікою.

Захід розпочався традиційним стройовим оглядом, де була перевірена форма одягу, знання стройової підготовки, вміст тривожних валіз та наявність необхідних предметів в них. Варто відзначити, що зовнішній вигляд співробітника установи має велике значення, адже підтягнутий, охайний та дисциплінований працівник викликає повагу не лише у своїх товаришів по службі, а і у засуджених.

Далі за програмою заходу слідував інструктаж та практичне відпрацювання проведення огляду об’єктів охороняємої території установи, при чому окрема увага робилась не лише на ретельності та пильності в організації та проведенні оглядів, а і на коректності, тактовності та повазі до прав засуджених під час реалізації цих заходів.

Для учасників заходу було проведено ряд лекцій, в яких присутнім додатково довели дії при сигналах Буря-4, а також розглянули питання діяльності установи за чотири місяці 2014 року.


Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.

АНОНСИ ПОДІЙ