Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 грудня, 06:36:28

355 кг білоруської косметики вилучено на кордоні

21.05.2014   10:18

19 травня, близько опівночі, в пункт пропуску «Нові Яриловичі», на в’їзд в Україну по смузі руху «зелений коридор», під керуванням 26-річного громадянина України прибув легковий автомобіль «NISSAN QASHQAI».

Враховуючи знервовану поведінку пасажира автомобіля та виходячи з оцінки ризиків прикордонним нарядом ініційовано проведення поглибленого огляду транспортного засобу.

Під час проведення контролю ІІ лінії, а саме здійснення огляду автомобіля, прикордонним нарядом спільно з інспектором митниці в багажному відділенні та салоні в картонних коробках виявлено значну кількість косметичних засобів виробництва Республіки Білорусь.

Косметичні засоби 608 найменувань, загальною вагою 355 кг. та вартістю 14500 гривень вилучено, а власників майна, водія та пасажира, притягнуто до адміністративної відповідальності.

Останні новини Чернігівщини

Уряд працює, щоб переспрямувати більше електроенергії для потреб побутових споживачів

Уряд працює, щоб переспрямувати більше електроенергії для потреб побутових споживачів 12:57

Триває підготовка низки рішень Уряду, щоб перерозподілити споживання електроенергії і спрямувати її для побутових споживачів.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:57

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

У Чернігові можна отримати послугу безкоштовного протезування за державною програмою 12:55

Безоплатна програма протезування доступна як для військових, так і для цивільних.

Напав та стріляв по цивільним – судитимуть військовослужбовця рф

Напав та стріляв по цивільним – судитимуть військовослужбовця рф 12:53

Прокурорами Козелецької окружної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направлено до суду обвинувальний акт стосовно військовослужбовця зс рф за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).

Ветеран поліції Чернігівщини Антон Душко виборов призові місця на мультиспортивних ветеранських змаганнях «ГАРТ» 09:36

Днями у столиці відбулися змагання, які об’єднали майже півтисячі ветеранів та ветеранок з усієї країни. Учасники змагалися в таких дисциплінах, як: баскетбол і регбі на кріслах колісних, волейбол сидячи, стрільба з лука, веслування на тренажері та плавання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини