Нічні пригоди браконьєра у Ріпкинському районі
Вчора надвечір прикордонним нарядом «Прикордонний патруль» охорони державного кордону була отримана інформація від місцевого жителя, що про можливий вилов риби забороненим знаряддям лову.
Вже затемна, в ході реалізації отриманої інформації, в 200 м від державного кордону, на старому руслі р. Сож поблизу с. Суслівка Ріпкинського району, виявлено та затримано 37-річного громадянина України, жителя сусіднього села, який здійснював вилов риби забороненим знаряддям лову, а саме сіткою довжиною 100 м.
Відносно затриманого громадянина складено протокол про адміністративне правопорушення за частиною 4 статті 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Матеріали справи направлені для розгляду до Ріпкинського районного суду.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 11:30
Протягом минулої доби зареєстровано 13 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 12 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.
Поліція встановлює обставини поранення дитини у Ніжині 11:28
Вчора вдень до поліції надійшло повідомлення про те, що в місті Ніжин 12-річний хлопчик отримав поранення ноги з предмета, що схожий на травматичний пістолет.
На Чернігівщині триває посівна: аграрії засіяли майже 28 тисяч га ярих зернових і зернобобових 11:26
А це – майже 5% від прогнозованої площі у 572,9 тис. гектарів.
Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях! 11:22
З 14 до 19 квітня в Умані відбулися Кубок України та Всеукраїнські змагання серед юніорів та юніорок 2008–2009 років народження пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської з веслування на байдарках і каное.
21 квітня: цей день в Україні і світі 09:19
День 1518 Російська агресія - Day 1518 Russian aggression