Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 17 березня, 00:44:20

Аби не з пустими руками…

06.01.2012   12:13

Увечері до чергової частини Варвинського районного відділу внутрішніх справ надійшла інформація від групи швидкого реагування про затримання на одній з вулиць Варви вантажного автомобіля “ГАЗ-33021” під керуванням місцевого жителя. Той перевозив у кузові 8 листів металевого шиферу без відповідних документів на вантаж.

Водій зізнався, що даний шифер він щойно викрав з території недіючого цегельного заводу, який не охороняється і знаходиться на балансі фонду держмайна.

Автомобіль з краденим шифером був затриманий на штрафмайданчик Варвинського РВ УМВС, в господарстві зловмисника було виявлено ще чималу кількість викраденого шиферу.

Наразі міліцією проводиться подальша перевірка на причетність водія до аналогічних злочинів.

Дії чоловіка підпадають під статтю 185 ч.1 Кримінального кодексу України – крадіжка.

Останні новини Чернігівщини

Ветеран війни з Прилуччини повернувся до роботи завдяки підтримці служби зайнятості

Ветеран війни з Прилуччини повернувся до роботи завдяки підтримці служби зайнятості 14:10

Після демобілізації з лав ЗСУ та повернення до цивільного життя ветеран війни з Прилуччини Валентин Соляник отримав нову можливість для професійної реалізації. Знайти роботу йому допомогли фахівці служби зайнятості у співпраці з місцевим роботодавцем.

Поліцейські Чернігівщини викрили групу зловмисників, які у СІЗО налагодили шахрайську схему заволодіння грошовими коштами громадян

Поліцейські Чернігівщини викрили групу зловмисників, які у СІЗО налагодили шахрайську схему заволодіння грошовими коштами громадян 13:06

Слідчі поліції Чернігівської області за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань, відділу протидії кіберзлочинності, співробітників Державної установи «Чернігівський слідчий ізолятор» та СБУ, під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури припинили діяльність злочинного угрупування, яке налагодило шахрайську схему із заволодіння грошима громадян.

У січні-лютому 2026 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 1,9 мільярдів гривень податків та зборів 12:36

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-лютий 2026 року надійшло 1,9 млрд грн від сплати податків і зборів.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:03

Протягом минулої доби зареєстровано 14 небезпечних подій, а саме: 14 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

16 березня: цей день в Україні і світі

16 березня: цей день в Україні і світі 08:17

День 1482 Російська агресія - Day 1482 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини