На Чернігівщині суд виніс вирок працівнику інституту археології НАН України, який вимагав та одержав хабара
Набув законної сили вирок Деснянського районного суду м. Чернігова у кримінальному провадженні стосовно працівника інституту археології НАН України, який підозрювався у вимаганні та одержані неправомірної вигоди.
хабар
У жовтні 2013 року співробітники Управління СБ України в Чернігівській області затримали працівника державної установи «на гарячому» під час одержання ним у робочому кабінеті 50 тисяч гривень. Гроші службовець вимагав від підприємця за зниження вартості робіт з археологічного дослідження земельної ділянки, яка розташована в археологічній зоні Ніжина, а також за оформлення відповідних дозвільних документів на цю ділянку.
Суд визнав зловмисника винним згідно з ч.3 ст.369-2 (одержання неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднане з вимаганням такої вигоди) Кримінального кодексу України. Йому призначено покарання у вигляді 4 років позбавлення волі з іспитовим строком 2 роки.
Останні новини Чернігівщини
У поліції Чернігівщини відзначили професійну діяльність офіцерів служби освітньої безпеки 09:18
З нагоди другої річниці створення Служби освітньої безпеки начальник Головного управління Нацполіції в Чернігівській області Іван Іщенко та т.в.о начальника Управління патрульної поліції в Чернігівській області Ярослав Гордієнко відзначили офіцерів СОБ.
Доступ до послуг за будь-яких умов: про Індекс цифрової трансформації громад та Starlink – на брифінгу в ОВА 16:44
На національній платформі «Дія.Цифрова громада» працює унікальний інструмент – Індекс цифрової трансформації, який дозволяє в режимі реального часу вимірювати рівень цифровізації громад України.
На Чернігівщині триває декларування зброї: поліція нагадує громадянам про необхідність обов’язково задекларувати знайдену або отриману вогнепальну зброю та боєприпаси 16:19
Поліція інформує: декларування раніше знайденої або отриманої вогнепальної зброї звільняє людину від кримінальної відповідальності за її незаконне зберігання та надає право законно залишити зброю в себе.
Новгород-Сіверські поліцейські затримали торгівця наркотиками 15:28
Оперативники та слідчі Новгород-Сіверського райвідділу поліції викрили незаконну діяльність 55-річного зловмисника, який систематично займався збутом наркотичних засобів. Зловмисника поміщено до ізолятора тимчасового тримання.