"Затоваритися" в магазині завадила охоронна сигналізація
Нещодавно в Ріпках близько опівночі на пульт централізованого спостереження Державної служби охорони надійшов сигнал з магазину, що перебуває під охороною, надійшов сигнал про протиправне втручання.
На місце пригоди одразу ж направили наряд працівників міліції, які виявили відкриті вхідні двері. Під час обстеження об’єкту та прилеглої території міліціонери побачили двох молодиків, які намагалися зникнути з місця події. Дотримуючись заходів особистої безпеки, вказаних осіб було затримано. Згодом стало відомо, що правопорушниками є місцеві жителі 18 та 19 років.
Для проведення подальшої перевірки на місце події було викликано слідчо-оперативну групу райвідділу міліції, куди було й доставлено правопорушників. По даному факту проводиться подальша перевірка.
УДСО при УМВС України
в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Новий керівник — нові горизонти: у Прилуцькому технічному фаховому коледжі відбулися кадрові зміни 14:09
Озирнутися назад - може бути лячно. Кожного дня ми випробовуємо силу власних кроків, адже рух вперед завжди вимагає сміливості.
Від металевих контейнерів до дерев’яних навісів: у Чернігові демонтують ще 34 незаконні тимчасові об’єкти 13:48
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 20 листопада надав дозвіл на демонтаж 34 незаконно встановлених тимчасових об’єктів на території міста.
Чернігівські дзюдоїсти вибороли п’ять нагород на чемпіонаті України серед молодших кадетів 13:25
У період з 17 до 19 листопада в місті Ужгород відбувся чемпіонат України з дзюдо серед молодших кадетів до 17 років.
До Чернігова доставлено нову партію гуманітарної допомоги з Лаппеенранти 12:43
20 листопада до Чернігова прибула чергова партія гуманітарної допомоги від міста-побратима Лаппеенранта.
На Новгород-Сіверщині поліцейські вилучили у чоловіка незаконну зброю та боєприпаси 12:21
Співробітники Новгород-Сіверського районного відділу поліції під час санкціонованого обшуку в господарстві 40-річного мешканця громади виявили гранату, вибухову речовину, боєприпаси та шість нелегальних гладкоствольних рушниць.