Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 12 травня, 14:50:55

Корупцію у податковій подолаємо разом

17.05.2014   11:06

Протягом січня – квітня 2014 року управлінням внутрішньої безпеки ГУ Міндоходів у Чернігівській області проведені 24 службові перевірки, за результатами яких 7 матеріалів направлені до Прокуратури для прийняття рішення в порядку ст.214 КПК України.

хабар

хабар

За результатами їх розгляду відкрито 5 кримінальних проваджень за фактами здійснення злочинів у службовій діяльності, у т.ч. 1 - за одержання хабара.
Варто нагадати, що на початку березня в ході проведення спільних слідчо-оперативних заходів працівниками УСБУ в Чернігівській області та УВБ ГУ Міндоходів у Чернігівській області працівника податкової міліції спіймали «на гарячому» одразу після одержання хабара в сумі 5 тисяч гривень за сприяння у відшкодуванні державою податку на додану вартість. Колишнього посадовця визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.4 ст.368 Кримінального кодексу України. Зловмиснику призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з іспитовим строком 1 рік і 6 місяців та позбавлено права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій, протягом 3 років.

Також на адресу керівництва територіальних органів ГУ Міндоходів для вжиття заходів реагування щодо усунення недоліків та притягнення винних осіб до відповідальності направлено 7 подань.

До дисциплінарної відповідальності притягнуто трьох працівників служби, п’ятьом винесені офіційні застереження.

Крім того, з метою недопущення призначення на посади в Міндоходів області осіб з низькими морально-діловими якостями перевірено 29 кандидатів, відмовлень у призначенні не було.

В ході профілактичних заходів щодо недопущення корупційних дій працівниками ГУ Міндоходів області, управлінням внутрішньої безпеки за січень – квітень п.р. проведено 30 лекцій та співбесід зі співробітниками та кандидатами на вступ до лав податківців.

Звертаємо увагу, що при Міністерстві доходів і зборів України працює антикорупційний сервіс „Пульс”, який приймає дзвінки цілодобово. Саме завдяки цьому сервісу клієнти органів Міндоходів, у тому числі і суб’єкти зовнішньоекономічної діяльності, можуть вирішувати проблемні питання, які виникають у веденні бізнесу та під час спілкування із службовими особами відомства. На разі, нагадуємо номер цілодобової телефонної лінії „Пульс” для клієнтів податкової та митниці: (044) 284-00-07.

Інформацію щодо протиправних дій посадових осіб територіальних підрозділів ГУ Міндоходів у Чернігівській області, порушень чинного законодавства суб’єктами господарювання можна надавати до управління внутрішньої безпеки за адресою: м.Чернігів, вул. Комсомольська, буд. 11 каб.208, або зателефонувати за номером телефону «Довіри» (0462) 668-522. За кожним фактом буде проведена службова перевірка і вжито відповідних заходів. Будемо вдячні за об’єктивну інформацію!

Останні новини Чернігівщини

Денис Шмигаль оглянув виробничі потужності ТОВ

Денис Шмигаль оглянув виробничі потужності ТОВ "Чернігівський автозавод" 14:11

Під час робочої поїздки до Чернігівської області 12 травня Прем’єр-міністр Денис Шмигаль оглянув виробничі потужності ТОВ «Чернігівський автозавод».

"Велике будівництво": Реконструкція мосту через річку Остер 13:54

На Чернігівщині продовжується оновлення доріг в рамках реалізації програми Президента України "Велике будівництво".

На Чернігівщині стартували навчання тероборони: організаційне ядро розгортає бригаду

На Чернігівщині стартували навчання тероборони: організаційне ядро розгортає бригаду 13:40

12 травня в Чернігівській області розпочались планові двотижневі навчальні збори з територіальної оборони, в яких беруть участь 2000 військовозобов’язаних оперативного резерву 2 черги та резервістів 119 окремої бригади територіальної оборони оперативного командування «Північ».

СК

СК "Мена" – володар Суперкубку області 13:35

Пандемія Covid-19 вносить свої корективи в повсякденне життя, внесла вона корективи і у футбольний календар. Лише у травні цього року отримала шанс відбутися боротьба за Суперкубок Чернігівської області з футболу.

Сергій Шкарлет: Підготовка у профтехах має проходити за новими освітніми стандартами, тож треба прискорити їх оновлення

Сергій Шкарлет: Підготовка у профтехах має проходити за новими освітніми стандартами, тож треба прискорити їх оновлення 12:56

12 травня перебуваючи у складі делегації в межах робочої поїздки Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля до м. Чернігів, Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет відвідав Чернігівське вище професійне училище побутового обслуговування та ознайомився з роботою закладу.