Працює телефон довіри Управління СБ України
В Управлінні Служби безпеки України в Чернігівській області цілодобово працює «телефон довіри» - (0462) 676-208.
Жителі Чернігівщини можуть повідомити інформацію щодо загроз державній безпеці, загроз терористичного характеру, про факти перебування в регіоні підозрілих осіб, наміри здійснення сепаратистської, диверсійної, розвідувально-підривної діяльності. Інформація, що надійде, обов’язково буде перевірена.
Особисті звернення від громадян з вищезазначених та інших питань, які входять до компетенції Служби безпеки України, приймаються в Управлінні СБ України в Чернігівській області за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 28.
Останні новини Чернігівщини
Послуга раннього втручання вже доступна для чернігівських родин 10:41
На території Чернігівської міської громади запроваджується нова соціальна послуга раннього втручання.
Про заходи безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів та грантову підтримку від МОМ – у діалозі влади з бізнесом 10:19
Онлайн-зустріч «Діалог влади та бізнесу» була присвячена безпеці та стійкості бізнесу. Питання стосувалися, зокрема, вибухонебезпечних предметів та відповідних заходів при їх виявленні.
Павло Іллюша виборов бронзу Кубка Світу з боксу в Індії 09:46
З 16 до 20 листопада в місті Нью-Делі (Індія) відбувся Кубок Світу з боксу під егідою World Boxing.
єВідновлення: двоє чернігівців отримають компенсацію за пошкоджене житло, ще двоє — за знищене 09:16
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 20 листопада затвердив чергові рішення комісій з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені / знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією рф проти України.