Ніжин: рятувальники загасили вогнище, яке чоловік намагався розвести у власному будинку
15 травня о 18:48 у м. Ніжин до міськрайонного відділу Управління ДСНС надійшло повідомлення про пожежу в будинку, що по вул. Челюскіна.
На місце пригоди через 5 хвилин прибули вогнеборці 16-ї Державної пожежно-рятувальної частини. Завдяки їх професійним діям вогонь о 18:55 локалізували, а о 19:05 остаточно ліквідували.
Як з’ясувалося, причиною пожежі послужило те, що син господарки розвів вогнище посеред кімнати. Що саме спонукало чоловіка до таких дій встановлює розслідування.
Останні новини Чернігівщини
Виставка світлин «Краса світу» Леоніда Лаврика 10:16
18 квітня в читальній залі Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація виставки світлин «Краса світу» члена Національної спілки фотохудожників України Леоніда Лаврика.
Життя, загартоване війною: історія переселенки, яка обрала працю на перемогу 08:15
Їй би сьогодні просто радіти життю — обіймати дітей (їх у неї четверо), тішитися вісьмома онуками, будувати плани на завтра. Але війна переписала її долю…
Чернігівські кікбоксери — серед найкращих в Україні! 08:14
З 15 до 18 квітня у Луцьку відбулися Чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед дорослих та Всеукраїнський турнір серед юніорів, юнаків і дітей.
22 квітня: цей день в Україні і світі 08:12
День 1519 Російська агресія - Day 1519 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 11:30
Протягом минулої доби зареєстровано 13 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 12 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.