Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 квітня, 14:07:55

А браконьєрам все не йметься!

16.05.2014   12:19

Вчора вранці, прикордонний наряд «Прикордонний патруль» відділу прикордонної служби «Задеріївка», під час охорони державного кордону, отримав та реалізував інформацію про можливий вилов риби забороненим знаряддям лову.

В результаті поблизу с. Кам’янка РІпкинського району, на затоці річки Дніпро, виявлений 26-річний громадянин України, який здійснював вилов риби забороненими знаряддями лову, а  саме павуком.

Відносно затриманого громадянина складено протокол про адміністративне правопорушення за частиною 4 статті 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Матеріали справи направлені для розгляду до Ріпкинського районного суду.

Довідка:
Павук або "хватка" – дрібна сітка розміром 3 на 3 метри. Кріпиться на тонкі ліщинові палиці – "каблуки". Ті, в свою чергу, прив'язуються до довгої висушеної жердини. Рибалка ходить вздовж берега й час від часу ставить сітку на дно. Потім різко піднімає. У сітку потрапляє риба, що саме пропливає, а також та, яку накрило на дні. Ловити "хваткою" рибу – заборонено. За один раз такою рибальською пасткою можна виловити до трьохсот кілограмів риби. Під час нересту сюди втрапляють цілі косяки, адже таким приладдям повністю перегороджують течію річки.

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини