Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 10:25:03

А браконьєрам все не йметься!

16.05.2014   12:19

Вчора вранці, прикордонний наряд «Прикордонний патруль» відділу прикордонної служби «Задеріївка», під час охорони державного кордону, отримав та реалізував інформацію про можливий вилов риби забороненим знаряддям лову.

В результаті поблизу с. Кам’янка РІпкинського району, на затоці річки Дніпро, виявлений 26-річний громадянин України, який здійснював вилов риби забороненими знаряддями лову, а  саме павуком.

Відносно затриманого громадянина складено протокол про адміністративне правопорушення за частиною 4 статті 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Матеріали справи направлені для розгляду до Ріпкинського районного суду.

Довідка:
Павук або "хватка" – дрібна сітка розміром 3 на 3 метри. Кріпиться на тонкі ліщинові палиці – "каблуки". Ті, в свою чергу, прив'язуються до довгої висушеної жердини. Рибалка ходить вздовж берега й час від часу ставить сітку на дно. Потім різко піднімає. У сітку потрапляє риба, що саме пропливає, а також та, яку накрило на дні. Ловити "хваткою" рибу – заборонено. За один раз такою рибальською пасткою можна виловити до трьохсот кілограмів риби. Під час нересту сюди втрапляють цілі косяки, адже таким приладдям повністю перегороджують течію річки.

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.