Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 квітня, 13:25:11

На Чернігівщині громадянину Росії не дозволили вивезти старовинну книгу

16.05.2014   12:14

Церковна богослужебна книга 1863 року виготовлення знаходилась у багажі літнього громадянина, що прямував на власному автомобілі з України до Російської Федерації через пункт пропуску «Грем’яч».

Для перетину кордону громадянин обрав «зелений коридор». Проте проїхати за спрощеним порядком йому не вдалося. Співробітники пункту пропуску прийняли рішення здійснити поглиблений огляд транспортного засобу, для чого запропонували громадянину перемістити автомобіль до «червоного коридору».

Під час прикордонно-митного контролю у багажному відділенні автомобіля виявили старовинну книгу. Надрукована старослов’янською мовою «Мінея» знаходилась у чемодані серед решти інших сучасних видань. Повідомляти про її наявність громадянин, що є мешканцем Москви, не збирався і ніяких дозволів на її вивезення не мав.

Таким чином громадянин порушив порядок проходження митного контролю в зонах (коридорах) спрощеного митного контролю. Працівниками Чернігівської митниці Міндоходів складено протокол про порушення митних правил за статтею 471 Митного кодексу України. Найближчим часом буде проведена мистецтвознавча експертиза видання.

 

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини