Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 09:43:59

На Чернігівщині громадянину Росії не дозволили вивезти старовинну книгу

16.05.2014   12:14

Церковна богослужебна книга 1863 року виготовлення знаходилась у багажі літнього громадянина, що прямував на власному автомобілі з України до Російської Федерації через пункт пропуску «Грем’яч».

Для перетину кордону громадянин обрав «зелений коридор». Проте проїхати за спрощеним порядком йому не вдалося. Співробітники пункту пропуску прийняли рішення здійснити поглиблений огляд транспортного засобу, для чого запропонували громадянину перемістити автомобіль до «червоного коридору».

Під час прикордонно-митного контролю у багажному відділенні автомобіля виявили старовинну книгу. Надрукована старослов’янською мовою «Мінея» знаходилась у чемодані серед решти інших сучасних видань. Повідомляти про її наявність громадянин, що є мешканцем Москви, не збирався і ніяких дозволів на її вивезення не мав.

Таким чином громадянин порушив порядок проходження митного контролю в зонах (коридорах) спрощеного митного контролю. Працівниками Чернігівської митниці Міндоходів складено протокол про порушення митних правил за статтею 471 Митного кодексу України. Найближчим часом буде проведена мистецтвознавча експертиза видання.

 

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.